مهاجرت به کرواسی و انواع روش های مهاجرت به کرواسی
مهاجرت به کرواسی و انواع روش های آن
سپتامبر 11, 2020
مهاجرت تحصیلی به کانادا
مهاجرت تحصیلی به کانادا
سپتامبر 13, 2020
نمایش همه

مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری

ِیکی دیگر از راه های متداول برای مهاجرت به این کشور ، سرمایه گذاری در این کشور است .برای سرمایه گذاری در کرواسی لازم است که روش های مختلف را بشناسید و بهترین آن ها را انتخاب کنید .
بهترین روش برای سرمایه گذاری در این کشور روشی است که برای شما اقامت کرواسی را به ارمغان بیاورد .

بسیاری از افراد در صدد مهاجرت به اروپا یکی از روش های مهاجرت به این کشور را انتخاب می کنند .این روش ها بسته به شرایط هر شخصی می تواند متفاوت باشد .مهم ترین نکته این است که شما بتوانید بهترین روش برای مهاجرت را انتخاب کنید .

از جمله این روش ها می توان به مهاجرت تحصیلی و یا مهاجرت کاری به کرواسی اشاره کرد .در این مقاله ما قصد داریم به ابعاد و روش های گوناگون مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری بپردازیم .
لذا تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید تا پاسخ پرسش های خود را بیابید .

 

مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری

 

شرایط مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری

شما می توانید در زمینه های گوناگونی در این کشور سرمایه گذاری کنید .اما این که روش سرمایه گذاری شما به گونه ای باشد که بتوانید از طریق آن به کرواسی مهاجرت کنید حائز اهمیت است .اولین شرط برای مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری این است که شما تمکن مالی خود را ثابت کنید .

یا به عبارتی بتوانید نشان دهید که می توانید از پس هزینه های زندگی در کرواسی بر بیایید ؛بدون این که این تامین هزینه ها جامعه کرواسی را دچار مشکلی کند .ابتدا شما باید یک درخواست اقامت موقت را ارائه دهید .

مدت زمان اقامت بر اساس این درخواست برای مهاجرین اروپایی ۵ ساله خواهد بود .و برای مهاجرین غیر اروپایی ۱ سال مجوز اقامت در کرواسی صادر می شود .این مجوز یک ویزای اقامت کاری موقت خواهد بود .

برای این که فرد متقاضی بتواند موفق به اخذ اقامت دائم شود ؛لازم است که حتما پنج سال در این کشور زندگی کرده باشد .بعد از گذشت این زمان در صورتی که سابقه خوبی داشته باشد میتواند موفق به اخذ اقامت دائم در کرواسی شود .

راه های سرمایه گذاری در کرواسی

جمهوری کرواسی یکی از اقتصاد های فعال اروپا را دارد که نرخ رشد آن به شدت بالاست .به همین علت هم همواره محل مناسبی برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران بوده است .کشور جوان کرواسی پشتیبانی بسیاری از سرمایه گذاری در این کشور می کند .

برای سرمایه گذاری در این کشور راه های بسیاری وجود دارد که هر کدام شرایط ویژه و خاص خود را دارند .اما چیزی که اهمیت دارد این است که برای افرادی که قصد مهاجرت به کرواسی از این روش را دارند کدام راه می تواند مطلوب باشد .

سرمایه گذاری در این کشور یکی از بهترین راه ها برای مهاجرت به این کشور است .مخصوصا برای افرادی که رزومه کاری و تحصیلی مناسبی ندارند و می توانند پشتیبانی مالی خوبی را فراهم سازند .

سرمایه گذاری در بخش گردشگری و صنایع کرواسی

کشور کرواسی در حاشیه دریای آدریاتیک قرار گرفته است .وجود سواحل زیبا در این کشور و بهره مندی از موقعیت جغرافیایی بی نظیر آن سبب شده است که صنعت گردشگری و توریسم در آن رشد فراوانی داشته باشد .

همچنین کرواسی کشوری است که اروپا را به سایر نقاط دنیا متصل می کند .به همین علت ورود گردشگران خارجی و بازرگانان به این کشور نا محدود است .سرمایه گذاری در بخش گردشگری در این کشور می تواند سود بسیار خوبی داشته باشد .

دولت کرواسی در پی بهبود زیر ساخت های سرمایه گذاری در این کشور سرمایه گذاری در این بخش ها را با اهمیت می داند .بخش بزرگی از اقتصاد کرواسیاقتصاد کرواسی توسط سرمایه گذاران خارجی گردش دارد .
همچنین بخش عمده سرمایه های در گردش در بانک های این کشور نیز متعلق به این سرمایه گذاران است .

صنایع کرواسی که اهمیت بالایی در اقتصاد دارند شامل صنعت خودرو سازی ، پلاستیک سازی ، تولید مواد غذایی ، تولید منسوجات ، تولید انرژی ، فلزات ، لجستیک ، حوزه خدمات IT و … می شود .
که هر کدام از این صنایع بازار خوبی برای سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران فراهم آورده است .

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

خرید ملک یکی از پرطرفدارترین راه های سرمایه گذاری در این کشور است .مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری در املاک مقدور است .بازار ملک در این کشور مساعد است و خانه های زیبا به طرح های سنتی و خاصی در آن جا وجود دارد .

قیمت خانه در این کشور هنوز هم مناسب است و محل مناسبی برای سرمایه گذاری است .خرید مسکن در این کشور کار سختی نیست اما بهتر است قبل از اقدام با یک متخصص مجرب مشورت کنید .

هزینه مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری چقدر است ‌؟

هزینه های جانبی که فرد متقاضی برای سرمایه گذاری باید بپردازد شامل موارد زیر می شود :
۱. هزینه ای که فرد باید برای مجوز کار و اقامت در این کشور پرداخت کند در حدود ۱۱۹ دلار است .
۲. هزینه های مربوط به مجوز بیومتریک که در حدود ۳۶ دلار است .
۳. هزینه هایی که فرد متقاضی برای کنسولگری و استامپ باید بپردازد که ۳ دلار است .
۴. و برای دریافت اقامت دائم نیز باید هزینه مجوز آن را که در حدود ۱۳۴ دلار است بپردازد .

خانواده همراه شامل چه کسانی می باشند؟

همسر متقاضی می تواند با ویزای همراه مهاجرت کند .همچنین فرزندان و فرزند خوانندگان فرد متقاضی نیز همراه با وی می توانند به کرواسی مهاجرت کنند .

مدارک لازم برای مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری

مدارکی که فرد متقاضی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری باید ارائه دهد شامل موارد زیر می شود :
۱. مدارک شناسایی معتبر شامل شناسنامه و پاسپورت و …
۲. ارائه مدارک تحصیلی و سوابق کاری
۳. ارائه گواهی سلامت
۴. ارائه گواهی تمکن مالی که نشان دهد فرد متقاضی از پس زندگی خود و خانواده خود در کرواسی بر می آید .

 

مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری

 

مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری سخن پایانی:

مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید مقالات تخصصی موجود در این وبسایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه مهاجرت به کرواسی از طریق سرمایه گذاری می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال(Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟