مهاجرت به کرواسی از طریق کار
مهاجرت به کرواسی از طریق کار
سپتامبر 11, 2020
مهاجرت به کرواسی و انواع روش های مهاجرت به کرواسی
مهاجرت به کرواسی و انواع روش های آن
سپتامبر 11, 2020
نمایش همه

مهاجرت به کرواسی از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به کرواسی از طریق ثبت شرکت

کرواسی یکی از کشور هایی است که جز کشور های توسعه یافته محسوب می شود . کرواسی در کناره دریای آدریاتیک و جنوب اروپا قرار دارد  . کرواسی بیش از ۴ میلیون نفر جمعیت دارد و اقتصاد در این کشور رو به رشد است . برای مهاجرت به کرواسی روش های گوناگونی وجود دارد . بسته به شرایط هر فرد روش انتخابی می تواند متفاوت باشد . یکی از این روش ها که شرایط مناسبی را برای اخذ اقامت در این کشور فراهم می آورد مهاجرت به کرواسی از طریق ثبت شرکت است . لذا در این مقاله قصد داریم شرایط ثبت شرکت در کرواسی و چگونگی مهاجرت به کرواسی از طریق ثبت شرکت را شرح دهیم .

این روز ها کشور کرواسی با توسعه تکنولوژی به یکی از کشور های پیشرفته اروپا تبدیل شده است .از آنجایی که کرواسی همواره نیز رو به رشد است و در حال انجام پروژه های عظیم ساخت و ساز و حمل و نقل و انرژی می باشد ؛می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد .از طرفی می توان گفت که یکی از راحت ترین راه ها برای مهاجرت به کرواسی ، ثبت شرکت در این کشور است .

 

 

"<yoastmark

 

اقتصاد در کرواسی در چه حال است؟

کشور کرواسی در سال ۱۹۹۱ استقلال یافته است و می توان آن را کشور جوانی دانست .همانطور که پیش تر هم گفته شد کشور کرواسی یکی از کشور های توسعه یافته اروپا است ؛که همواره هم رو به رشد و در حال پیشرفت است .

واحد پول این کشور کونا است . هر کونای کرواسی معادل ۵.۵ دلار آمریکا است .کرواسی یک کشور ساحلی است که با دریای آدریاتیک مرز مشترک دارد .همین امر باعث شده که حمل و نقل دریایی در این کشور رونق داشته باشد .

همچنین وجود ساحل های زیبا این کشور را یک کشور توریستی زیبا کرده است و صنعت توریسم درامد بالایی را برای این کشور به ارمغان آورده است کرواسی را می توان یک کشور ارزان قیمت برای تحصیل و همچنین از نظر هزینه های زندگی دانست .

کرواسی کشوری با مردمان با فرهنگ و شرایط اجتماعی مطلوب است .درصد جرم و جنایت در این کشور بسیار پایین است و همین مسئله خود شاهدی بر سطح فرهنگ مردم این کشور است .

 

کار آفرینی و ایجاد اشتغال

کار آفرینی به معنای ایجاد یک کسب و کار است که بتواند برای خود فرد و افراد دیگر ایجاد شغل و درامد کند .کارآفرینی و استارت آپ ها ممکن است از ایده های نویی که قبلا وجود نداشته اند آغاز شود ؛
و یا ایده ای که قبلا در جای دیگر وجود داشته است را در یک محل جدید عملی کند .

یکی از راه های مناسب برای مهاجرت به کرواسی ، کار آفرینی و آغاز یک استارت آپ در کشور کرواسی است .برای کارآفرینی در کرواسی شما باید ایده خود را ارائه دهید .ایده شما مورد بررسی قرار میگیرد و در صورت تایید می توانید شرکت خود را ایجاد کنید .

مهاجرت به کرواسی از طریق ثبت شرکت

یکی از آسان ترین راه ها برای افرادی که رزومه مناسبی برای تحصیل در کرواسی و یا دریافت اقامت کاری در این کشور ندارند ؛مهاجرت به کرواسی از طریق ثبت شرکت است .چرا که این روش نیازمند سرمایه عظیمی نیست .

و همچنین می تواند شما را با پیشرفت چشمگیری در حوزه کاری خود مواجه کند .برای مهاجرت به کرواسی از طریق ثبت شرکت ابتدا برای شما یک کارت اقامت یک ساله صادر می شود .اما این مجوز اقامت قابل تمدید است و بعد از گذشت یک سال شما می توانید آن را تمدید کنید .

باید مشخص شود که کسب و کار شما تاثیر مثبتی بر اقتصاد کرواسی دارد .همچنین فرد متقاضی اخذ اقامت باید سهامدار حداقل ۵۱ ٪ از سهام شرکت مذکور باشد .علاوه بر آن باید نشان داده شود که این فرد نقش مهمی در اداره امور شرکت دارد .

فرد متقاضی مهاجرت به کرواسی از طریق ثبت شرکت می تواند همسر و فرزندان خود را هم همراه خود به کرواسی ببرد .با مهاجرت به کرواسی از روش های قانونی امکان تحصیل رایگان برای فرزندان وجود دارد .

البته فرزندان بالغ نمی توانند از این طریق همراه فرد متقاضی مهاجرت کنند .از آنجایی که کرواسی عضو اتحادیه اروپا است ؛با مهاجرت به کرواسی از طریق ثبت شرکت در این کشور شما می توانید به آسانی در سایر کشور های اروپایی ، سفر کنید و یا به تحصیل و کار بپردازید .

 

"<yoastmark

 

شرایط و مراحل ثبت شرکت در کرواسی

برای ثبت شرکت در کرواسی مراحل چندگانه ای وجود دارد که لازم است آن ها را طی کنید . یکی از موارد مهم برای ثبت شرکت در کرواسی انتخاب نامی مناسب برای شرکت است که قبلا ثبت نشده باشد ؛

و همچنین در آن از الفاظ خارجی استفاده نشده باشد .آدرس محل شرکت باید مشخص باشد .همچنین شما باید حداقل مبلغ ۱۰۰۰۰۰ کونا در این حساب سپرده گذاری کنید .این مبلغ معادل ۱۳۵۰۰ یورو است .سفر به کرواسی برای طی مراحل گفته شده .

نکته مهم دیگری که برای مهاجرت به کرواسی از طریق ثبت شرکت در کرواسی حائز اهمیت است این است که ؛شما باید حتما ۳ نفر از اتباع کرواسی را به استخدام شرکت خود درآورید .یکی دیگر از نکاتی که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که شرکت شما باید حتما در کرواسی فعالیت کند .

لازم است که مشخص شود این شرکت تنها در جهت ایجاد سهولت برای مهاجرت ایجاد نشده است .

شرایط اخذ اقامت در کرواسی از طریق ثبت شرکت

در ابتدا بعد از انجام امور مربوط به ثبت شرکت برای شما اجازه اقامت یک ساله صادر می شود .این اقامت می تواند تا ۵ سال تمدید شود .بعد از گذشت ۵ سال از اقامت شما در کرواسی در صورتی که شرایط شما مناسب باشد ، می توانید اقامت دائم دریافت کنید .

فردی که متقاضی مهاجرت به کرواسی از طریق ثبت شرکت است باید شرایط زیر را دارا باشد :

  • اولین نکته ای که اهمیت دارد این است که سن فرد باید بالای ۱۸ سال باشد .
  • فرد متقاضی باید دارای شخصیت مورد اعتماد باشد .
  • همچنین فرد متقاضی مهاجرت به کرواسی بایستی دارای بیمه درمان مناسبی باشد .
  • و نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که فرد باید دارای پشتیبانی مالی مناسبی باشد و بتواند اثبات کند .

مهاجرت به کرواسی از طریق ثبت شرکت و سخن پایانی:

ثبت شرکت را می توان یکی از راه های مهاجرت به کرواسی دانست . اگر شما هم میخواهید در رابطه با سایر روش های مهاجرت به کرواسی اطلاعات کسب کنید می توانید مقالات دیگری که در این وبسایت قرار دارند را مطالعه کنید.

کاربران گرامی شما می توانید برای کسب اطلاع از تمامی شرایط مهاجرت به کرواسی از طریق ثبت شرکت و دیگر سوالات خود با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال(Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. ما در صدد قرار دادن بهترین اطلاعات در اختیار شما هستیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟