مهاجرت به اسلواکی ازطریق سرمایه گذاری
مهاجرت به اسلواکی ازطریق سرمایه گذاری
اکتبر 4, 2020
اخذ اقامت سرمایه گذاری در اتریش
مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری
اکتبر 4, 2020
نمایش همه

مهاجرت به انگلستان ازطریق کار

مهاجرت به انگلستان ازطریق کار

مهاجرت به انگلستان ازطریق کار

بسیاری از افراد قصد دارند در انگلیس کار کنند تا بتوانند در انگلستان اقامت داشته باشند ، اما به خاطر داشته باشید که فقط افرادی که دوره تحصیلات خود را در انگلیس گذرانده اند یا از این کشور پیشنهاد شغلی رسمی دارند قادر به مهاجرت به انگلستان ازطریق کار هستند.

این روند به گونه ای امکان پذیر است که ما برای شما پذیرش دریافت کنیم تا بتوانید در انگلستان باشید و پس از فارغ التحصیلی می توانید شغل پیدا کنید ، نوع ویزای خود را از دانشجو به کار تغییر دهید و پس از یک دوره اقامت دائم خود را از انگلستان.

مهاجرت به انگلستان ازطریق کارمهاجرت به انگلستان ازطریق کار

شرایط ویزای کار انگلستان – کار در انگلستان

روش های مختلفی برای اخذ ویزای کار در انگلستان وجود دارد. یکی از راه های اخذ ویزای کار ، اخذ دعوتنامه کاری در انگلستان از شخص واجد شرایط که دارای یک شرکت معتبر در انگلستان است ، می باشد. دارند.

یکی دیگر از پیش نیازهای پذیرش ویزای کار ، پذیرش در تبلیغات است که در صورت عدم یافتن فرد مورد نظر در طی مراحل ، از ایران یا سایر کشورها استخدام می شود ، ابتدا ۳ ماه در کشور و سپس ۳ ماه در اتحادیه اروپا. هنگامی که شخصی در این تبلیغ پذیرفته شد ، می تواند برای ویزا اقدام کند.

یافتن کارفرما در اروپا شرایط ویژه ای دارد که در زیر به طور کامل بررسی خواهیم کرد و کارفرما پس از اعلام شغل خود باید پس از استخدام متقاضی ، دستمزدی را در نظر بگیرد که کل هزینه شخص و خانواده وی را پوشش دهد. این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه شود ، چه برای هزینه های مهاجر کافی باشد یا خیر.

در نتیجه ، اگر توجه کنید ، اخذ ویزای کار در انگلیس یک مسئله حقوقی است که باید مراحل قانونی را طی کند. در انگلستان ، کارفرما باید بتواند اسپانسر کند. به طور کلی ، درخواست ویزای کار بدون اسپانسر معمولاً دشوار است.

مراقب کلاهبرداران باشید که ادعا می کنند می توانند در مدت زمان کوتاهی ویزای کار برای شما بگیرند ، آنها از تمایل زیاد افراد برای کار در انگلستان استفاده می کنند ، ابتدا از شخصی که تاکنون کشور را ترک کرده است بپرسید آیا می خواهد شما را انجام دهد شغل ، باور کنید ، بسیاری از این دفاتر مهاجرت در کشور ما مشاورانی دارند که نه تنها با حقوق بین الملل خصوصی آشنا نیستند ، بلکه هنوز ایران را ترک نکرده اند.

اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، کل مراحل دریافت ویزای کار بین ۲ تا ۹ ماه طول می کشد و متقاضی می تواند پس از چند سال (معمولاً ۲ تا ۵ سال) برای اقامت دائم اقدام کند و این به راحتی در قوانین امروز امکان پذیر است .
روش دیگر اخذ ویزای کار ، اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص است که در برخی از کشورها مانند استرالیا ، کانادا و دانمارک امکان پذیر است.

مهاجرت به انگلستان ازطریق کارمهاجرت به انگلستان ازطریق کار

کار در انگلستان

مراحل ویزا در اکثر کشورها بسیار وقت گیر است و بهترین کشور برای درخواست در حال حاضر دانمارک است که یک پروسه ۷ تا ۹ ماهه دارد. البته نام ویزای کار دانمارک که به ویزای گرین کارت دانمارک معروف است ، ویزای GR1 است.

سوالات زیادی در مورد کشور انگلستان و کار در آن از ما وجود دارد ، ما سعی کردیم با توضیحاتی که به مشاوران داده ایم این تردیدها را تا حد ممکن برطرف کنیم و شما می توانید سوالات خود را در مورد نحوه کار در پادشاهی متحده ، و اگر منابع علمی کمک کنند ، ما با کمال میل پاسخ خواهیم داد.

تنها چیزی که در نهایت یافتن و یافتن شغل در انگلیس به نظر می رسد این است که اگرچه روند اخذ ویزای کار در انگلیس کمی دشوار است ، اما راه هایی برای دریافت آن وجود دارد.

راه دیگری که می توانیم کارفرمایی در انگلیس پیدا کنیم و به طور قانونی در آن کشور کار کنیم ورود به انگلستان به عنوان دانشجو است و چون ما در حین تحصیل اجازه کار نیمه وقت داریم ، می توانیم در اسرع وقت این کار را انجام دهیم.

اگر شغلی تبلیغ شد ، باید برای آن درخواست دهیم یا صبر کنیم تا کار تمام شود و از کارفرما بخواهیم در انگلستان کار کند ، این یکی از راه های بسیار خوب است زیرا پس از ورود به انگلیس ، یک فرد به عنوان دانشجو وارد کشور می شود.

این فرصت را دارد که شغل مورد نظر خود را پیدا کند و آن را ادامه دهد تا اینکه پس از فارغ التحصیلی تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اجازه کار بگیرد و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳ یا ۴ سال برای اقامت دائم درخواست کند. در آخر ، راه های دیگری برای ورود به انگلستان وجود دارد که در این مقاله مختصر گنجانده نشده است.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است که افرادی که در انگلیس تحصیل کرده اند می توانند پس از فارغ التحصیلی ۵۰۰ ۵۰،۰۰۰ در انگلیس سرمایه گذاری کنند و در مدت زمان کوتاه اقامت انگلیس را دریافت کنند.

 

مهاجرت به انگلستان ازطریق کارمهاجرت به انگلستان ازطریق کار

سوالات متداول در مورد ویزا کار انگلستان

۱- افرادی که قصد کسب اقامت انگلستان را از طریق کار دارند باید چه شرایطی داشته باشند؟

فقط اشخاصی می توانند مشغول به کار در این انگلستان شوند که یک دوره تحصیلی را در این کشور گذرانده باشند و یا یک جاب آفر رسمی از این کشور داشته باشید. این فرآیند بدین گونه امکان پذیر است که ما برای شما پذیرش تحصیلی را دریافت نماییم تا شما بتوانید در انگلستان حضور داشته باشید و پس از فارغ التحصیلی بتوانید با یافتن کار، نوع ویزای خود را از دانشجویی به کاری تغییر دهید و پس از مدتی اقامت دائم خود را از انگلستان اخذ کنید.

۲-  اخذ ویزا کار انگلستان از طریق دعوتنامه کاری چگونه است؟

یکی از روش های اخذ ویزای کار این است که فرد در کشور انگلستان یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که دارای شرکت معتبر در انگلستان است دریافت نماید که فرد نیز باید شرایط مورد را داشته باشد.

۳-  اخذ ویزا کاری انگلستان از طریق آگهی چگونه است؟

طی مراحلی که ابتدا ۳ماه در داخل کشور سپس ۳ماه در اتحادیه اروپا آگاهی شود اگر شخص مورد نظر پیدا نشود از ایران یا کشورهای دیگر نیروی کار می گیرند ، وقتی شخص در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید.

۴- نحوه تعیین میزان حقوق شخص متقاضی کار توسط کارفرما در کشور انگلستان چگونه است؟

کارفرما پس از آگهی شغل خود باید برای استخدام شخص متقاضی، حقوقی را در نظر بگیرد که کل هزینه های شخص و خانواده ان را در بر داشته باشد .این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد که آیا برای مخارج شخص مهاجرت کننده کفایت می کند یا خیر ؟

۵-  فرایند اخذ ویزا کار انگلستان به روش داشتن اسپانسر( کارفرما در کشور انگلستان باید بتواند اسپانسر شود) چه مدت طول می کشد ؟

کل فرآیند اخذ ویزای کار بین ۲تا ۹ماه به طول می انجامد

۶-  فرد متقاضی ویزا کار انگلستان پس از چند سال می تواند تقاضا اقامت دائم کند؟

فرد متقاضی می‌تواند پس از چند سال ( معمولا ۲تا ۵سال) تقاضای اقامت دائم کند و با قوانین امروزه این امر به سادگی مقدور می‌باشد.

۷-  اخذ ویزا کار انگلستان به روش دانشجو چگونه است؟

یکی دیگر از روش هایی که می توانیم در کشور انگلستان کارفرما یافته و به صورت قانونی بتوانیم در آن کشور مشغول به کار شویم این است که به عنوان دانشجو وارد کشور انگلستان شویم و چون در طول تحصیل اجازه کار پاره وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را درخواست کنیم یا صبر کنیم که وقتی درسمان تمام شد از کارفرما در کشور انگلستان درخواست کار کنیم.

۸- مزیت اخذ ویزا کار انگلستان به روش تحصیل در دانشگاه های این کشور چیست؟

این راه از جمله راه های بسیار خوب می باشد زیرا پس از ورود به کشور انگلستان شخص چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مورد نظر خود را پیدا کند و آن را تا پس از اتمام تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳ یا ۴ سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید .

۹-  چه عواملی برای گرفتن اقامت انگلستان از طریق ویزا تاسیس شرکت (ENTER PRENEAR ) امتیاز محسوب می شود ؟

اطلاع از زبان انگلیسی می تواند تا ۱۰ امتیاز شانس شما را در مهاجرت به انگلستان افزایش دهد.
( داشتن نمره ۶٫۵ آزمون IELTS در این قسمت مورد نیاز است).

۱۰-  الزامات گرفتن ویزا POST- STUDYWORK کشور انگلستان چیست؟

برای گرفتن این ویزا جهت ورود و اقامت به انگلستان سابقه گرفتن مدرک تحصیلی از انگلستان و یا بودن تحت ویزای Tier 4 الزامی است.

۱۱-  ویزا TIER 2 کشور انگلستان چیست؟

نوع ویزا (skilled worker) مهارت شغلی ، برای دریافت ویزای کاری انگلستان،داشتن پیشنهاد کاری از یک موسسه یا شرکت انگلیسی برای کارهای کوتاه یا بلند مدت در این دوره الزامی است.

هم چنین شرکت های چند ملیتی واقع در انگلستان می توانند برای کارمندان خود تحت این پوشش ویزای کاری دریافت کنند. در این ویزا شما به یک اسپانسر یا تامین کننده منابع مالی، ضمن اقامت انگلستان نیاز دارید که این مقدار برابر۸۰۰۰۰۰ پوند برای درخواست کننده ویزا و ۵۳۰۰ پوند دیگر برای هر یک از همراهان وی می باشد که باید ۹۰ روز قبل از درخواست در حسابی قرار بگیرد.

 

جهت مشاهده مقالات بیشتر به این قسمت مراجع فرمایید.

 

مهاجرت به انگلستان ازطریق کار و سخن پایانی:

مهاجرت به انگلستان از طرق متنوعی امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر مهاجرت به انگلستان ازطریق کار می توانید مقالات تخصصی موجود در این وب سایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به انگلستان می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال (Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟