کار در دانمارک
کار در دانمارک (سال۲۰۲۰)
آوریل 13, 2019
ثبت شرکت در اسپانیا
ثبت شرکت در اسپانیا سال (۲۰۲۰)
فوریه 29, 2020
نمایش همه

کار در اسلوونی(سال۲۰۲۰)

کار در هلند

کار در اسلوونی سال ۲۰۲۰

اگر شما عضو شهروندی اتحادیه اروپا نیستید می توانید در اسلوونی تنها با اجازه کار، که مطابق با قوانین ملی اسلوونی صادر می شود، در اسلوونی استخدام شوید. کار در اسلوونی برای خارجی ها تنها در صورتی امکان پذیر است که فرد خارجی دارای مجوز کار باشد. کارگزار شغلی از طریق اداره استخدام اسلوونی یا آژانس های اشتغال خصوصی که دارای امتیازاتی هستند که توسط وزارت کار صادر شده است انجام می شود.

زندگی و کار در اسلوونی

کارگران خارج از اتحادیه اروپا بر اساس قانون استخدام و کار بیگانگان و مقررات مربوطه به کار گرفته می شوند. به عنوان یک قانون، اجازه کار به درخواست کارفرمایان صادر می شود، بنابراین شما ابتدا باید کارفرمایی را پیدا کنید، که مایل به استخدام شما است.  یک کارفرما، مجوز کار را فقط تحت شرایط خاصی به دست می آورد. مهمترین شرط این است که هیچ کاندیدای مناسب در دفتر خدمات استخدامی اسلوونی ثبت نشده باشد و اشتغال در بازار کار اسلوونی هیچ اختلالی ایجاد نکند.

اقامت در اسلوونی

اگر قصد دارید در اسلوونی برای مدت بیش از سه ماه اقامت داشته باشید مجوز اقامت مورد نیاز است. یک درخواست برای اجازه اقامت می تواند در واحد اداری محلی با گذرنامه معتبر یا کارت شناسایی گرفته شود. در صورت اشتغال برنامه ریزی شده، شما باید تاییدیه کارفرما را ارائه کنید؛ که او شما را استخدام می کند یا مدارک اشتغال (قرارداد کار) و در مورد تحصیل، کار آزاد یا بازنشستگی مدارک مربوطه را تحویل دهید.

قبل از تصمیم به کار در اسلوونی، بهتر است که معلوم شود آیا حرفه شما در اسلوونی تنظیم شده است یا نه. اگر می خواهید حرفه ای تنظیم شده (دکتر، پرستار، داروساز، معلم و…) را دنبال کنید، درخواست استاندارد برای به رسمیت شناختن مدارک تحصیل در اسلوونی باید به وزارت کار، خانواده و امور اجتماعی ارسال شود. اگر شما تحصیلات خاصی در خارج از کشور کسب کرده و مایل به رسمیت شناختن آن هستید، درخواست خود را به وزارت آموزش، علم و صنعت ارسال کنید آنها نیز هزینه تحصیل در اسلوونی را برای شما محاسبه کرده و به شما اطلاعات لازم می دهند.

مالیات در اسلوونی

مشارکت اجتماعی ماهانه و پیش پرداخت مالیات بر درآمد توسط کارمندان از حقوق خودشان پرداخت می شود. مالیات بر درآمد توسط ساکنین اسلوونی پرداخت می شود. درآمد مشمول بر مالیات شامل تمام درآمدهای ساکنان اسلوونی با منبع درآمد و همچنین در خارج از کشور و درآمد غیر ساکنان با منبع درآمد در اسلوونی است. در این راستا با مشاورین ما در موسسه مهاجرتی رحمانی همراه باشید تا شما را از شرایط کار و اقامت در کشور اسلوونی به صورت کامل آشنا کنیم.

هم اکنون شرایط برای اخذ اقامت و ویزای اسلوونی به چه صورت است؟

برای مهاجرت به اسلوونی راه های دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید با مشاورین موسسه  حقوقی و مهاجرتی REL IMMIGRATION تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات تماس موسسه حقوقی و مهاجرتی REL IMMIGRATION

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟