مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت
مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت
آگوست 27, 2020
مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل
مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل
آگوست 28, 2020
نمایش همه

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های مهاجرت به هلند است. کشور هلند نیز همانند سایر کشورها برای توسعه اقتصاد کشورش سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی را جذب می نماید.

اگر فردی به دنبال ایجاد یک شرکت در هلند باشد و یا ایده ای پویا برای راه اندازی یک بیزینس پر رونق داشته باشد که به سود اقتصاد هلند باشد شاید واجد شرایط دریافت این نوع ویزا شود. حال اگر کسی مایل به زندگی و سرمایه گذاری در هلند است، برای این امر نیاز به اجازه اقامت خواهد داشت.

نکات کلی و عمومی مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری :

سرمایه گذاری در یکی از بانک های هلندی: مبلغی به حساب بانک هلندی یا یک بانک از یک کشور عضو اتحادیه اروپا با شعبه ای در هلند سرمایه گذاری می شود. این شعبه توسط بانک های تحت نظارت از مجوز واحد اروپایی استفاده می کنند.

حداقل سرمایه مورد نیاز ۱٫۲۵۰٫۰۰۰€ (یورو): ثبت در یک شرکت مستقر در هلند یا در یک صندوق، سرمایه گذاری که به موجب آن وزارت امور اقتصادی در قالب مقررات SEED، صندوق مشارکت یا مشارکت قراردادی که در یک شرکت در هلند عقد شده است.

اقامت هلند از طریق خرید ملک ممکن نیست.

سرمایه گذاری ارزش افزوده برای اقتصاد هلند: توسط سازمان اداری هلند (RVO) ارزیابی و یک سیستم امتیاز استفاده می کند.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

انواع روش های سرمایه گذاری در هلند :

یکی از روش های سرمایه گذاری در هلند راه اندازی استارت آپ یا نو آوری می باشد. یکی دیگر از روش های مرسوم سرمایه گذاری در هلند، داشتن طرح تجاری و بیزینس پلن است که در صورت مفید بودن و اثبات سودمندی برای اقتصاد هلند مورد حمایت دولت این کشور واقع می شود. ثبت شرکت و…. از دیگر روش های شاخص سرمایه گذاری در هلند می باشد.

مشارکت در شرکت های هلندی

مشارکت در صندوق های اقتصادی کشور هلند

ایجاد شرکت جدید و ثبت شرکت

چگونگی اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری :

اشخاصی که از طریق سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت به هلند می نمایند، می توانند یک اقامت ۳ ساله در این کشور دریافت نمایند.

البته این مجوز اقامت، همراه با اجازه کار است و شخص متقاضی باید در این مدت در کشور هلند و از طریق بیزینس خود مشغول کار و فعالیت باشد. با گذشت ۳ سال از اقامت اولیه، شخص متقاضی می تواند به مدت ۲ سال دیگر، اقامت خود را در کشور هلند تمدید نماید.

در صورتی که بتوانید اثبات نمایید که به مدت ۵ سال بدون وقفه در کشور هلند مشغول کار و زندگی بوده اید می توانید اقامت دائم این کشور را از طریق سرمایه گذاری در این کشور دریافت نمایید.

برای اخذ تابعیت و پاسپورت کشور هلند باید ۵ سال از اقامت دائم شما در این کشور گذشته باشد که در این صورت با دانش زبان هلندی، اطلاع از تاریخ این کشور و نداشتن سابقه ی کیفری در کشور هلند و اتحادیه اروپا می توانید پاسپورت هلند را نیز دریافت کنید.

سرمایه گذاری در کشور هلند از طریق خرید ملک چگونه است؟

در مورد خرید ملک در هلند باید گفت که امکان خرید ملک برای تمامی افراد وجود دارد. اما اگر قصد اخذ اقامت از طریق خرید ملک در هلند را دارید باید بدانید با خرید ملک در هلند، این امکان برای شما فراهم نمی شود.

بنابراین اشخاصی می توانند ملک مورد نظر خود را در هلند خریداری نمایند که اقامت موقت و یا اقامت دائم این کشور را دارا باشند.

در این صورت امکان خرید ملک در هلند برای شخص متقاضی وجود خواهد داشت. جالب است که بدانید اگر اقامت کشور هلند را دارا باشید، با خرید یک ملک در این کشور، امکان دریافت وام برای خرید ملک دوم را خواهید داشت.

سرمایه گذاری در هلند از طریق کارآفرینی چگونه است؟

یکی از روش های سرمایه گذاری در هلند روش های کارآفرینی می باشد. در این روش شخص باید ثابت بکند که طرح تجاری او دارای نوآوری می باشد.

این طرح که در سال ۲۰۱۳ استارت خورد در سال های اولیه خیلی شناخته شده نبود، در حالی که در سال ۲۰۱۸ تعداد زیادی سرمایه گذار خارجی از این طریق وارد هلند شدند.

شرط اصلی در این روش، سرمایه گذاری ۱٫۲۵۰٫۰۰۰ یورو در بیزینس مربوطه می باشد. این روش حدودا ۴ ماه در سال شرط حضور دارد و یکی از روش هایی می باشد که منجر به اقامت دائم و تابعیت نیز می شود.

مزایای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری :

هلند دارای یک محل استراتژیک است که دسترسی به ۵۰۰ میلیون کاربر در غرب اروپا دارد. بندر روتردام که بزرگ ترین بندر در اروپا است، نیز یکی از دلایل برای اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری می باشد.

همچنین هلند محل خوبی برای زندگی است که دارای شهرهای امن و مدارس پرجمعیت با استانداردهای خوب می باشد. به خاطر همین دلایل است که بیش از ۶۳۰۰ شرکت خارجی در حال حاضر بیش از ۸۱۱۰ عملیات در هلند انجام داده اند.

در سال ۲۰۱۴ شرکت های خارجی سرمایه گذاری های مستقیم داخلی را به ارزش ۶۶۴ میلیارد دلار یا ۸۲ درصد از تولید ناخالص داخلی هلند انجام داده اند. در نتیجه هلند در رتبه دهمین کشور برای سرمایه گذاری قرار دارد. سرمایه گذاران خارجی ۱۵ درصد (۹۳۵٫۳۱۰ شغل) از استخدام هلندی در بخش خصوصی را تامین می کند.

مجوز کار در هلند

امکان شهروند شدن هلند پس از ۵ سال زندگی

آسان بودن انجام کسب و کار در اروپا

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

از اقتصاد کشور هلند بیشتر بدانید :

تولید ناخالص داخلی کشور هلند در سال ۲۰۱۵ حدود ۷۵۲ میلیارد دلار بوده و در سال ۲۰۱۶ این مبلغ ۲ درصد رشد داشته است. 

تورم در هلند ۰٫۲ درصد است و فقط ۹ درصد از مردم هلند زیر خط فقر زندگی می کنند. میانگین حقوق دریافتی مردم در سال ۲۰۱۶ حدود ۲۲۶۳ یورو بوده و درصد بیکاری هلند در سال ۲۰۱۷ حدود ۵ درصد بوده است. شرکای اصلی تجاری هلند کشورهای آلمان، بلژیک، فرانسه، بریتانیا، ایتالیا، چین، روسیه و نروژ می باشند.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی:

مهاجرت به هلند از طرق متنوعی امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید مقالات تخصصی موجود در این وبسایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به هلند می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال Legal REL تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟