مهاجرت به هلند از طریق کار
مهاجرت به هلند از طریق کار
آگوست 27, 2020
مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری
مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری
آگوست 27, 2020
نمایش همه

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت یکی از روش های مهاجرت به هلند است. کشور هلند، یک کشور پرجمعیت در اروپای غربی که سه جزیره در کارائیب را شامل می شود. هلند کشوری پادشاهی می باشد که با آلمان و بلژیک همسایه است و شهر آمستردام پایتخت این کشور است.

پس از ایالات متحده کشور هلند، دومین صادر کننده بزرگ جهانی مواد غذایی و محصولات کشاورزی است. کیفیت زندگی در هلند بسیار بالاست و در لیست شادترین کشورهای جهان رتبه ششم را دارد. هلند دارای اقتصاد توسعه یافته و مبتنی بر بازار است که از لحاظ آزادی اقتصادی رتبه ۱۷ در بین ۱۱۷ کشور را کسب کرده است.

انواع شرکت ها جهت مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت :

private limited company (bv) شرکت خصوصی با مسئولیت محدود

foundation (stichting) موسسات

association with notarial deed انجمن با ثبت در دفاتر اسناد رسمی

public limited company (nv) شرکت عمومی با مسئولیت محدود

sole proprietor (eenmanszaak) مالکیت یگانه

limited partnership (cv) مشارکت محدود

commercial partnership (vof) مشارکت تجاری

cooperative and mutual insurance society انجمن تعاونی با بیمه مشترک

public partnership (openbare maatschap) مشارکت عمومی

 

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

شرایط عمومی مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت :

کشور هلند از جمله کشورهای برتریست که می توانید کسب و کار خود را در آن شروع کنید. چرا که بستر تجاری برای شما فراهم شده است. اما قبل از آن باید از اقامت خود در این کشور مطمئن شوید.

اگر از خارج از اتحادیه اروپا قصد مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت را دارید، باید اقامت موقت یا اجازه کار در این کشور را داشته باشید. دو حالت برای مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت وجود دارد: ثبت شرکت نیازمند اقامت یا عدم نیاز به اقامت. البته این نوع از ثبت شرکت ها در هلند مخصوص افرادیست که در خارج از اتحادیه اروپا هستند. هر چند که ثبت شرکت و همچنین اداره شرکت به صورت آنلاین نیز ممکن است.

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت در انواع کارآفرینی یا ثبت نوآوری بر اساس یک سیستم امتیازبندی می باشد. کارآفرینی یا ثبت نوآوری باید در قالبی باشد که امتیاز کافی را برای افراد داشته باشد.

در کنار این سیستم، شخص باید مبلغ یک میلیون و دویست و پنجاه هزار یورو را به صورت سرمایه مستقیم به این کشور وارد کند تا بتواند برای بحث اقامت خود اقدام نماید.

بررسی استانداردهای سرمایه گذاری برای ثبت شرکت در هلند :

سرمایه گذاری در هلند از طریق ثبت شرکت یکی از راه های بسیار خوب و سود ده می باشد که می تواند منجر به اخذ اقامت گردد.

افراد قبل از هرگونه اقدام برای مهاجرت و سرمایه گذاری می بایست در رابطه با وضعیت اقتصادی و نظام قضایی کشور مربوطه اطلاعاتی بدست آورند.

این اطلاعات به فرد این امکان را می دهد تا بتواند بهتر و آگاهانه تر در رابطه با سرمایه گذاری در کشور مربوطه اقدام نماید. برخی از این شاخص ها عبارتند از نرخ فساد مالی و نرخ فساد اداری کشور مورد نظر و نرخ مصادره اموال که نشان می دهد در صورت بروز مشکل در کشور مربوطه دولت تا چه میزان حق مصادره اموال او را دارد.

هلند یکی از کشورهایی است که نرخ مصادره اموال در آن بسیار پایین می باشد و رتبه هفتم را از نظر میزان کم بودن این نرخ داراست و نرخ فساد مالی و اداری در آن نیز بسیار کم است.

برای مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت چه هزینه هایی باید مد نظر بگیرید؟

سرمایه اولیه شرکت نیز می تواند به عنوان هزینه راه اندازی در نظر گرفته شود.

هزینه ثبت نام مشاغل که باید با ثبت شرکت ها پرداخت شود.

تهیه اسناد و مدارک اسناد رسمی برای ثبت شرکت نیاز به هزینه دارد.

هزینه های مربوط به درخواست مجوزها مختلف تجاری

احراز هویت فردی و حقوقی و همچنین ارائه و ثبت مدارک در اسناد رسمی هزینه دارد.

ثبت شرکت در هلند با مسؤلیت محدود به دلیل ساده تر بودن می تواند انتخاب خوبی برای افرادی که دوست دارند به تنهایی یک شرکت تاسیس نمایند، باشد. میزان سرمایه برای ثبت شرکت در هلند از این نوع حدود ۱۸۰۰۰ یورو می باشد.

با توجه به اینکه این پولها بلوکه نمیشود و در حساب شرکت میباشد، میتوانید از این پولها در کارهای اجرایی شرکت بهره ببرید. حال اگر قصد ثبت شرکت در هلند با شرکت سهامی را دارید باید بدانید که حتما باید شریکانی را داشته باشید و حتما یک نفر که اقامت هلند را دارد در هیئت مدیره شرکت حضور داشته باشد و سرمایه شما باید حدود ۴۵۰۰۰ یورو باشد.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در هلند و اقامت عبارتند از :

نام شرکت (توسط خود شما ارائه میشود)

طرح توجیهی اقتصادیBusiness Plan

اسکن پاسپورت سهامداران و مدیرعامل

پر نمودن فرم ثبت شرکت در هلند

وکالتنامه (که باید توسط موکل امضا شود)

کپی از آخرین مدرک تحصیلی‌

سند مالکیت و پرینت حساب بانکی

 

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

فواید مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت :

یکی از مهمترین فواید ثبت شرکت در این کشور بهره بردن از قوانین تجارت آزاد اتحادیه اروپا است. از دیگر ویژگی های ثبت شرکت در این کشور این است که پس از سه سال اقامت می توان درخواست اقامت این کشور را ارائه کرد. درصورت کسب اطلاعات به صورت لاتین می توانید از سایت government کمک بگیرید.

از طرف دیگر هلند به لحاظ رفاه اجتماعی، رفاه سیاسی و رفاه اقتصادی یکی از بهترین کشورهای جهان می باشد. علاوه بر این آب و هوای مناسبی نیز برای زندگی دارد. فارغ از این مسائل کشور هلند یکی از بهترین کشور ها برای کار آفرینی و استارتاپ در قاره اروپا است چرا که یکی از قطب های فناوری اتحادیه اروپا می باشد.

هلند یک رژیم مالیاتی لیبرال دارد که دارای یک شبکه وسیع از معاهدات مالیاتی دوگانه است، البته این قانون مالیاتی دارای جنبه های بسیاری برای افراد خارجی می باشد، نرخ حاشیه ای ۲۰% تا ۲۵% است اما نرخ موثر مالیات بر درآمد شرکت ها بسیار پایین تر از این مبلغ می باشد.

مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت و سخن پایانی:

مهاجرت به هلند از طرق متنوعی امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید مقالات تخصصی موجود در این وبسایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به هلند می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال Legal REL تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟