مهاجرت به نروژ و انواع روش های آن
مهاجرت به نروژ و انواع روش های آن
اکتبر 2, 2020
مهاجرت به نروژ از طریق ثبت شرکت
مهاجرت به نروژ از طریق ثبت شرکت
اکتبر 2, 2020
نمایش همه

مهاجرت به نروژ ازطریق کار

مهاجرت به نروژ ازطریق کار

مهاجرت به نروژ ازطریق کار

دریافت ویزای کار نروژ برای کسانی که در نروژ اقامت ندارند دشوار است ، اما روش هایی وجود دارد که در نهایت منجر به اخذ ویزای کار نروژ می شود. لازم به ذکر است که نروژ یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی است و دارای اقتصادی قوی است. این مقاله در خصوص مهاجرت به نروژ ازطریق کار اطلاعات جامعی در اختیار شما قرار می دهد.

آیا می توانم از نروژ ویزای کار بگیرم؟
تجارت نفت در نروژ چگونه است؟
به چه مشاغلی در نروژ نیاز دارید؟
آیا متوسط درآمد ماهانه در نروژ بیشتر از آلمان است؟
در چه زمینه هایی درآمد در نروژ بیشتر است؟
ادامه این مقاله که توسط مشاوران موسسه حقوقی و مهاجرتی Legal REL نوشته شده است ، روند اخذ ویزای کار نروژ را پوشش می دهد. در سال ۲۰۲۰ ، بیشترین مهاجرت به نروژ به دلیل تحصیلات بود که به همین دلیل اخذ ویزای دانشجویی نروژ و تحصیل رایگان امکان پذیر شد.

مهاجرت به نروژ ازطریق کار مهاجرت به نروژ ازطریق کار

درآمد بالا انگیزه برای مهاجرت به نروژ

هیچ مخفی نیست که نروژ یکی از ثروتمند ترین کشورهای اروپایی در اروپا و جهان است. ثبات اقتصادی و سیاسی ویژگی اصلی کشورهای اسکاندیناوی ، از جمله نروژ است. این امر همچنین باعث جذب بیشترین سرمایه گذاری و ایجاد فرصت های مختلف اشتغال در این کشور شده است. طبق آمار موجود ، نروژ نرخ بیکاری ۴٫۲٪ دارد و بازار کار خوبی در سراسر اروپا دارد.

 

شرایط کار در نروژ و ویزای کاری نروژ

نروژ یکی از ثروتمند ترین کشورها با اقتصاد بسیار پیشرفته است ، فرصت های شغلی در نروژ خوب است و کارمندان از درآمد بالایی در این کشور برخوردار هستند. بیش از ۵۰ شغل در نروژ ذکر شده است که مهمترین آنها در بهداشت ، نفت (مهندسی) ، گردشگری ، آموزش ، تجارت ، فناوری اطلاعات ، فلزات ، صنایع خمیر کاغذ و کاغذ ، مواد شیمیایی ، کشتی سازی و این ماهیگیری است. تجارت نروژ از نظر فناوری پیشرفته و نو آورانه است. نروژ کشوری امن و آرام با سیستم های رفاهی خوب و ارتباط سازنده و کارآمد با کارمندان و مهاجران ماهر است.

سیاست های مهاجرت به نروژ اخیراً روند مثبتی پیدا کرده و در را برای مهاجران تحصیل کرده و ماهر از سایر نقاط جهان باز کرده است. اتباع خارجی قبل از ورود به نروژ باید برای اجازه کار در نروژ اقدام کنند. اجازه کار باید قبل از ورود به کشور اخذ شود. این اجازه کار در صورتی اخذ می شود که فرد بتواند با کارفرمای نروژی قرارداد کاری منعقد کند که این کار دشوار است.

مهاجرت به نروژ ازطریق کارمهاجرت به نروژ ازطریق کار

برای یافتن کار در نروژ دو روش وجود دارد:

به دنبال کار در خارج از نروژ و گرفتن پیشنهاد کار هستید

یافتن شغل و اشتغال هنگام تحصیل در نروژ یا پس از تحصیل در نروژ

 

۱۰ شغل مورد نیاز برای ویزای کار نروژ

موارد زیر مشاغلی است که معمولاً شانس بالایی برای یافتن کار در نروژ دارند:

مهندسی نفت و گاز
مهندسی انرژی
مهندسی عمران
مهندسی کشاورزی
مهندسی برق
مهندسی مکانیک
آرایشگاه (با مدرک دانشگاهی)
مدیریت آشپزی و هتل
مدیریت و تجارت

مهاجرت به نروژ ازطریق کارمهاجرت به نروژ ازطریق کار

شرایط زندگی در نروژ و ویزای کاری نروژ

مهاجران حدود ۱۴٪ از کل کشور نروژ را تشکیل می دهند که یک سوم آنها برای یافتن کار به نروژ مهاجرت می کنند. با وجود مالیات و هزینه های بالای زندگی ، افرادی هستند که به دلیل کیفیت بالای زندگی و همچنین استانداردهای بالا و شرایط خوب زندگی به این کشور مهاجرت می کنند. اگر می خواهید به این کشور مهاجرت کنید ، به این ویزا احتیاج دارید و تابعیت شما برای گرفتن ویزای کار نروژ مثر است. زندگی در کشورهای اسکاندیناوی علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده است. در سال ۲۰۲۰ ، زندگی در نروژ دوباره یکی از گزینه های برتر بود.

اگر متقاضی تابعیت یا اقامت دائم در یکی از کشورهای اروپایی را بدست آورده باشد ، می تواند برای ویزای کار ۶ ماهه اقدام کند که به وی این امکان را می دهد تا ۶ ماه در این کشور بماند و مطابق با وی در آن کشور اقامت داشته باشد. مهارت های او در او به دنبال کار است و اگر کاری پیدا کند ، می تواند مدت اقامت خود را تمدید کند. برای دریافت این ویزا ، شرایط فرد ارزیابی می شود. هزینه درخواست ویزای کار نروژ ، مانند ویزای کار استرالیا ، بسته به فرد ممکن است متفاوت باشد.

 

جهت مشاهده مقالات بیشتر به این قسمت مراجع فرمایید.

 

مهاجرت به نروژ ازطریق کار و سخن پایانی:

مهاجرت به نروژ از طرق متنوعی امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد مهاجرت به نروژ ازطریق کار و سایر روش ها می توانید مقالات تخصصی موجود در این وب سایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به نروژ می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال (Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟