blank
مهاجرت به اسلواکی از طریق تحصیل
آوریل 8, 2019
مهاجرت به لیتوانی ازطریق ثبت شرکت
مهاجرت به لیتوانی ازطریق ثبت شرکت
آوریل 8, 2019
نمایش همه

مهاجرت به لیتوانی ازطریق کار

مهاجرت به لیتوانی از طریق کار و مهاجرت کاری

مهاجرت به لیتوانی ازطریق کار مهاجرت به لیتوانی ازطریق کار

کار قانونی در لیتوانی جدا از مسئله اجازه کار در لیتوانی و اجازه اقامت در لیتوانی به بیگانه اعطا میگردد. کار در یک شرکت لیتوانیایی برای به دست آوردن اجازه اقامت در لیتوانی جهت مهاجرت به لیتوانی ازطریق کار ممکن است. اجازه اقامت در لیتوانی حق اقامت در لیتوانی برای یک دوره مشخص شده را به فرد اعطا می کند.

یک بیگانه که مایل به کار در لیتوانی است اول باید در یک شرکت لیتوانیایی استخدام شود. شرایط اساسی برای صدور مجوز کار در لیتوانی به صلاحیت و کار تجربه فرد بیگانه بستگی دارد. فرد بیگانه باید صلاحیت مدارک (گواهی اتمام دوره ها، سمینارها، آموزش عملی، دیپلم، و غیره) را داشته باشد. شخص بیگانه باید حداقل ۲ سال سابقه کار در ۳ سال گذشته در یک منطقه مناسب داشته باشد.

فرد بیگانه، مطابق با الزامات قانونی و مدارک مورد نیاز را بایستی فراهم کند، قبل از شروع به کار در لیتوانی، باید مدارک مورد نیاز برای صدور مجوز کار در لیتوانی و اجازه اقامت در لیتوانی ارسال کنید. روش موضوع اجازه کار در لیتوانی و اجازه اقامت در لیتوانی متفاوت هستند، با این حال، ارتباط تنگاتنگ دارند.

پس از تسلیم اسناد و مدارک برای صدور مجوز کار در لیتوانی و اجازه اقامت در لیتوانی به فرد بیگانه تعلق میگیرد، فرد بیگانه ممکن است برای او ویزای ملی (D) اعمال شود.

هنگامی که یک مجوز کار در لیتوانی و اجازه اقامت در لیتوانی صادر می گردد، فرد حق دارد از نظر قانونی اقامت و کار در قلمرو لیتوانی مشغول گردد.

 

مهاجرت به لیتوانی ازطریق کارمهاجرت به لیتوانی ازطریق کار

موارد اولیه مورد نیاز برای فرد بیگانه که در نظر دارد به کار در لیتوانی مشغول گردد عبارتند از:

  • یک بیگانه در نظر دارد به کار در لیتوانی بپردازد بایستی یک مدرک از یک منطقه مناسب داشته باشد، صلاحیت مدارک (گواهی اتمام دوره ها، سمینارها، آموزش عملی، دیپلم، و غیره) را داشته باشد؛
  • یک بیگانه باید حداقل ۱ سال سابقه کار در ۲ سال گذشته در یک منطقه مناسب و مدارک کافی از آن را داشته باشد.
  • ارائه مدارک لازم برای ویزای کار در لیتوانی یک دفتر تبادل نیروی کار محلی برای این کار مناسب است.
  • محدودیت زمانی برای صدور مجوز کار در لیتوانی تا ۲۰ روز.
  • پس از تسلیم اسناد و مدارک برای صدور مجوز کار در لیتوانی، اسناد و مدارک برای صدور اجازه اقامت در لیتوانی باید ارائه شود.
  • برای ارائه مدارک برای اجازه اقامت در لیتوانی یک مامور دیپلماتیک یا یک پست کنسولی لیتوانی در خارج از کشور و یا یک سرویس مهاجرت به لیتوانی بایستی مراجعه کرده و از آن نامه داشته باشد.
  • محدودیت زمانی برای صدور اجازه اقامت در لیتوانی ۲-۴ ماه می باشد.

 

مهاجرت به لیتوانی ازطریق کارمهاجرت به لیتوانی ازطریق کار

هم اکنون شرایط برای مهاجرت به لیتوانی ازطریق کار به چه صورت است؟

برای مهاجرت به لیتوانی راه های دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید با مشاورین و وکلای متخصص موسسه حقوقی و مهاجرتی REL تماس حاصل فرمائید.

اطلاعات تماس موسسه حقوقی و مهاجرتیREL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟