blank
مهاجرت به فنلاند ازطریق کار
آوریل 7, 2019
مهاجرت به لیتوانی ازطریق تحصیل
مهاجرت به لیتوانی ازطریق تحصیل
آوریل 8, 2019
نمایش همه

مهاجرت به فنلاند ازطریق سرمایه گذاری

blank

مهاجرت به فنلاند ازطریق سرمایه گذاری

یکی از روش های مهاجرت به خارج از کشور که در طول سال های اخیر افزایش چشمگیری داشته مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت است . سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند برای افراد مایل به سرمایه گذاری در کشور های خارجی و در جست و جوی بازارهای جدید برای سرمایه گذاری ، فرصت هایی فوق العاده ای را فراهم می کند که در هیچ کشور دیگری یافت نمی شوند . ثبات سیاسی ، موقعیت جغرافیایی ، ده ها سال کار اختصاصی برای پایداری و نیروی کار بسیار متخصص و تحصیل کرده ، دلایلی برای سرمایه گذاری و مهاجرت به فنلاند هستند که هر سرمایه گذار خارجی را وسوسه می کند. در ادامه اطلاعاتی در خصوص مهاجرت به فنلاند ازطریق سرمایه گذاری ارائه خواهد شد.

فنلاند کشوری در منطقه اسکاندیناوی در شمال اروپا به پایتختی هلسینکی است . این کشور ۵٫۴ میلیون نفر جمعیت دارد که حدود ۷۸ درصد از مردم این کشور پیرو آیین لوتری از دین مسیحیت هستند و ۲۰ درصد نیز مذهبی ندارند . دو زبان فنلاندی و سوئدی در این کشور رسمیت دارند . از نظر مساحت ، فنلاند هشتمین کشور در اروپا و از نظر جمعیت کم ‌تراکم‌ ترین کشور در اتحادیه اروپا به ‌شمار می ‌آید . فنلاند هرساله یکی از کشورهایی است که در صدر جدول کیفیت بالای زندگی در جهان قرار می‌ گیرد . فنلاند از شمال با نروژ ، از شرق با روسیه ، از غرب با سوئد همسایه است . خلیج بوتنی در غرب ، خلیج فنلاند در جنوب و دریای بالتیک در جنوب غربی آن قرار دارد .

مهاجرت به فنلاند ازطریق سرمایه گذاری مهاجرت به فنلاند ازطریق سرمایه گذاری

چگونگی سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند

برای شروع پروسه سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند باید شرکتی در این کشور تاسیس کرد و خود مالک آن شرکت شد یا با فردی دیگر به صورت شراکتی اقدام به تاسیس شرکتی کرد . فرد باید به صورت فیزیکی در فنلاند کار کند . سهام دار بودن برای اخذ ویزا و مهاجرت به فنلاند کافی نیست . با دریافت مجوز اقامت به عنوان یک فرد کار آفرین ، فرد می تواند در طی مراحل اول شروع کسب و کار خود برای دیگری کار کند . حداقل میزان سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در فنلاند ۱ میلیون یورو است . فرد سرمایه گذار در فنلاند می تواند با اعضا خانواده خود شامل همسر و فرزندان زیر هجده سال به این کشور مهاجرت و به صورت موقت در این کشور اقامت داشته باشند . بعد از پنج سال اقامت موقت فرد می تواند تقاضای اقامت دائم و شهروندی کند.

 

انواع ثبت شرکت در فنلاند

• مالکیت : سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند از طریق مشارکت ساده ترین و محبوب ترین راه برای شروع کسب و کار است که به عنوان یک کارآفرین خصوصی با استفاده از نام یک شرکت کار کنید . تصمیم گیری و مسئولیت در شرکت متعلق به کارآفرین است و فرد ممکن است کارگران را در مشاغل دیگر استخدام کند . راه اندازی کسب و کار در این راه سریع و ساده است .

• مشارکت : مشارکت زمانی شکل می گیرد که دو یا چند نفر توافقنامه مشارکت را امضا می کنند . شرکا در تمام عملیات شرکت دارای وضعیت و حقوق مساوی هستند و مسئولیت تصمیمات شرکت و بدهی ها بر عهده شرکا است .

• مشارکت محدود : این نوع مشارکت یک مشارکت عادی است که علاوه بر یک یا چند شریک پاسخگو ، یک شریک به عنوان یک سرمایه گذار عمل می کند .

• شرکت محدود : تاسیس این نوع شرکت محدود نیازمند حداقل یک فرد یا شرکت و حداقل سرمایه ۲۵۰۰ یورو است . سرمایه به سهام تقسیم می شود . قدرت رأی ، سود و بدهی سهامدار بستگی به تعداد سهام او دارد .

• انجمن تعاونی : انجمن تعاونی یک شرکت متعلق به اعضای آن است . این انجمن می تواند یک یا چند عضو داشته باشد . هر عضو دارای یک رای در جلسات انجمن تعاونی است . مسئولیت اعضا برای تعهدات انجمن تعاونی ( به عنوان مثال، بدهی ) محدود به سرمایه گذاری آنها است .

blankمهاجرت به فنلاند ازطریق سرمایه گذاری

مزایای سرمایه گذاری در فنلاند

• هیچ تمایزی بین سرمایه گذار خارجی و سرمایه گذار داخلی در روند سرمایه گذاری و ثبت شرکت در فنلاند وجود ندارد .

• به سرمایه گذاران در این کشور به صورت وام های کم بهره بر اساس موقعیت جغرافیای سرمایه گذاری و اندازه شرکت اعطا می شود.

• این کشور از نظر سیاسی پایدار است .

• موقعیت جغرافیایی فنلاند بین اسکاندیناوی ، روسیه و اروپای شمالی سبب گسترش بازار می شود .

• این کشور دارای افراد تحصیل کرده و متخصص در زمینه های فناوری ، ساخت و ساز ، سلامت و صنعت ICT می باشد.

 

فرصت های سرمایه گذاری در فنلاند

• بخش های کلیدی اقتصاد ملی : مخابرات ، کامپیوتر و لوازم جانبی ، نرم افزار کامپیوتر ، فن آوری های زیست محیطی ، تجهیزات پزشکی ، بیوتکنولوژی ، ایمنی و امنیت ، خدمات مسافرتی و گردشگری .

• بخش های بالقوه عالی : بهترین فرصت های امتیازی در مناطق توسعه نیافته خدمات B2B (مانند پرسنل ، تعمیر ساختمان ، آموزش و فناوری اطلاعات) و خدمات (خدمات تمیز کردن ، طراحی داخلی ، پرستاری و غیره) قرار دارد . فنلاند به عنوان یک دروازه عالی برای بازارهای نرم افزاری نرم افزارهای کامپیوتری روسیه و کشورهای بالتیک عمل می کند . سطح بالایی از سرمایه گذاری عمومی و خصوصی در بیوتکنولوژی ، زیرساخت ها و دانش فنی ، فرصت هایی برای شرکت های خارجی ارائه می دهد .

• برنامه های خصوصی سازی : فنلاند در سال های اخیر به منظور تامین نیازهای اتحادیه اروپا در زمینه های برق ، گاز ، ارتباطات مخابراتی و راه آهن فعالیت خود را آغاز کرده است .

blankمهاجرت به فنلاند ازطریق سرمایه گذاری

مهاجرت به فنلاند و سخن پایانی

مهاجرت به فنلاند از طرق متنوعی امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید مقالات تخصصی موجود در این وب سایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به فنلاند می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال (Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

اطلاعات تماس موسسه حقوقی و مهاجرتیREL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟