مهاجرت به صربستان از طریق کار
مهاجرت به صربستان از طریق کار
سپتامبر 25, 2020
مهاجرت به صربستان از طریق سرمایه گذاری
مهاجرت به صربستان از طریق سرمایه گذاری
سپتامبر 25, 2020
نمایش همه

مهاجرت به صربستان از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به صربستان از طریق ثبت شرکت

صربستان کشوری در جنوب شرقی اروپا و همسایه رومانی ، کرواسی ، بلغارستان ، مجارستان و بوسنی و هرزگوین است. اخذ اقامت با ثبت شرکت در صربستان یکی از راه هایی است که افراد می توانند برای اقامت دائم و سپس تابعیت این کشور اقدام کنند. صربستان کشوری چند ملیتی است که افراد با ملیت های مختلف در آن زندگی می کنند. صربستان تقریباً ۶ میلیون نفر جمعیت دارد که بیشتر آنها صرب ، مجارستان ، بوسنیایی و یوگسلاوی هستند. همانطور که اشاره کردیم ، این کشور از ملیت های مختلف تشکیل شده است و هر یک به زبان های مختلف صحبت می کنند. اما زبان رسمی این کشور صربی است.

افرادی که علاقه مند به مهاجرت به این کشور و دریافت اجازه اقامت با ثبت شرکت در صربستان هستند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در موسسه حقوقی و مهاجرتی Legal REL تماس بگیرند و از مشاوره مفید آنها بهره مند شوند. افراد روش های مختلفی را برای مهاجرت به صربستان انتخاب می کنند. مهاجرت از طریق تحصیل – مهاجرت از طریق ثبت شرکت – مهاجرت از طریق کار و … از جمله راه های مهاجرت به این کشور است. نرخ بیکاری در این کشور تقریباً بالا است اما دولت صربستان از افرادی که تحصیلات خود را در این کشور به پایان رسانده اند حمایت کرده است و آنها به راحتی می توانند شغل مورد نظر خود را پیدا کرده و در این کشور کار کنند.

 

 

مهاجرت به صربستان از طریق ثبت شرکت

 

 

ثبت شرکت در صربستان

همانطور که قبلاً ذکر شد ، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در صربستان یکی از راههایی است که افراد می توانند برای اخذ اقامت دائم در این کشور انتخاب کنند. بسیاری از سرمایه گذاران با ثبت شرکت در صربستان تصمیم به سرمایه گذاری می گیرند. افرادی که قصد دارند با ثبت شرکت در صربستان سرمایه گذاری کنند ، ابتدا باید با دریافت ویزای نوع C به صربستان سفر کنند. سرمایه گذاران از این طریق ابتدا اقامت موقت صربستان را بدست می آورند و اگر فرد در فعالیت های تجاری خود موفق باشد ، می توانند برای اقامت دائم در این کشور اقدام کنند.

مدارک لازم برای اخذ اقامت موقت صربستان از طریق ثبت شرکت
سرمایه گذارانی که قصد دارند با ثبت شرکت در صربستان سرمایه گذاری کرده و اجازه اقامت بگیرند ، باید کلیه اسناد زیر را برای اقامت موقت به مرجع مربوطه ارائه دهند:

اخذ ویزای نوع C

کلیه اسناد را ارسال کرده و به انگلیسی و صربی ترجمه کنید
صورت حساب های شهری را براساس آدرس دقیق سرمایه گذار ارائه دهید
طرح تجاری سرمایه گذار را ارائه دهید
اخذ اقامت موقت در صربستان ۵ روز کاری طول خواهد کشید.
مدارک لازم برای ثبت شرکت در صربستان
سرمایه گذاران قبل از اخذ اقامت با ثبت شرکت در صربستان باید شرکت خود را در صربستان ثبت کنند:

  • نام شرکت
  • تأیید شرکت
  • ثبت نام در آژانس تجارت صربستان
  • آدرس و محل اقامت شخصی سرمایه گذار را ارائه دهید
  • ثبت نام برای اقامت موقت صربستان و دریافت کارت سفید این کشور
  • اخذ اجازه اقامت
  • اجازه کار
  • گواهی مالیات اقامت و تأییدیه ها با ترجمه آنها

 

کلیه اتباع خارجی که قصد اقامت در صربستان را دارند باید یکی از انواع اقامت در این کشور را دریافت کنند که شامل ۹۰ روز اقامت – اقامت موقت – اقامت دائم است. سرمایه گذاران که قصد دارند یک شرکت را در صربستان ثبت کنند لازم است یکی از اقامتگاه های فوق را بدست آورند. سرمایه گذاران می توانند با ارائه مدارک شرکت خود اجازه اقامت در صربستان را دریافت کنند. ناگفته نماند که سرمایه گذاران باید شرکت خود را در یکی از دفاتر رسمی صربستان ثبت کنند.

 

تأسیس یک شرکت در صربستان

اگر شرکتی را در صربستان راه اندازی کنید ، به دلیل فعالیت های پایدار شرکت ، واجد شرایط اقامت در این کشور شناخته خواهید شد. علاوه بر این ، اعضای خانواده (از جمله همسر و فرزندان شما که به سن قانونی نرسیده اند) می توانند از طریق روند الحاق خانواده به شما بپیوندند. از یک طرف ، این برنامه بسیار مقرون به صرفه تر از تابعیت از طریق سرمایه گذاری است ، زیرا شما می توانید شرکتی را با کسری از سرمایه مورد نیاز برای تابعیت از طریق سرمایه گذاری راه اندازی کنید. از طرف دیگر ، این گزینه پرزحمت تری است ، زیرا تا زمانی که بخواهید اجازه اقامت خود را حفظ کنید ، مجبورید شرکتی را تأسیس و اداره کنید که سودآور باشد.

 

شما روی تجارت خود تمرکز می کنید. بقیه را به ما بسپارید

اگرچه راه اندازی و اداره یک شرکت در صربستان به کار و تلاش بیشتری نیاز دارد ، اما به شرطی که شرکای مناسب خود را برای کمک به شما انتخاب کنید ، می توان تا حد زیادی تلاش را کاهش داد. به این ترتیب می توانید بر رشد و توسعه تجارت خود در صربستان تمرکز کنید.

 

مهاجرت به صربستان از طریق ثبت شرکت

 

 

جهت مشاهده مقالات بیشتر به این قسمت مراجع فرمایید.

 

مهاجرت به صربستان از طریق ثبت شرکت و سخن پایانی:

مهاجرت به صربستان از طرق متنوعی امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید مقالات تخصصی موجود در این وب سایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به صربستان می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال (Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟