مهاجرت به سوئیس و انواع روش های آن
مهاجرت به سوئیس وانواع روشهای آن
اکتبر 4, 2020
مهاجرت به سوئیس ازطریق ثبت شرکت
مهاجرت به سوئیس ازطریق ثبت شرکت
اکتبر 4, 2020
نمایش همه

مهاجرت به سوئیس ازطریق سرمایه گذاری

مهاجرت به سوئیس ازطریق سرمایه گذاری

مهاجرت به سوئیس ازطریق سرمایه گذاری

مهاجرت به سوئیس ازطریق سرمایه گذاری همیشه یکی از گرانترین روشهای مهاجرت به سوئیس بوده است که مورد توجه سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است. سوئیس از ۲۶ کانتون تشکیل شده است. شهر برن محل زندگی مقامات فدرال سوئیس است. محل استقرار سازمان های تجارت جهانی یکی از مزیت های سوئیس است ، به عنوان مثال ، دومین دفتر بزرگ سازمان ملل در سوئیس واقع شده است. اقتصاد پیشرفته سوئیس را از نظر سرمایه گذاری از سایر کشورهای اروپایی متمایز می کند. صنعت بانکداری و جهانگردی و شاخص جهانی نوآوری در سوئیس رتبه اول را دارند. در این مقاله ، موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت اطلاعاتی را درباره سرمایه گذاری در سوئیس طی سال ۲۰۲۰ ارائه می دهد.

مهاجرت به سوئیس ازطریق سرمایه گذاریمهاجرت به سوئیس ازطریق سرمایه گذاری

روند سرمایه گذاری در سوئیس

روند سرمایه گذاری در هر کشور یکی از پرخطرترین و پرهزینه ترین روش های مهاجرت است. حتی سرمایه گذاری در کانادا نیز از این قاعده مستثنی نیست. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از دشوارترین مراحل مهاجرت است و توصیه وکلا و کارشناسان مهاجرت این است که ابتدا شرایط مهاجرت از طریق تحصیل و کار را بررسی کنند.

سوئیس بی طرفی را در جهت گیری سیاسی دولت سایر کشورها اعلام کرده است. به همین دلیل سوئیس امن ترین کشور جهان محسوب می شود. در واقع ، سوئیس قوانین سختگیرانه ای برای خارجیانی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند وضع کرده است ، اگرچه هنوز امکان ورود به کشور از طریق خود اشتغالی یا ایجاد تجارت جدید در این کشور در سال ۲۰۲۰ وجود دارد.

 

نحوه راه اندازی تجارت در سوئیس

قبل از شروع یک کار جدید در سوئیس ، باید چند نکته را بخاطر بسپارید. اولین نکته تصویب دولت سوئیس است که یک طرح تجاری بسیار سودآور است. بودن. شناخت کامل از ساختار حقوقی سوئیس ، نکته دوم است که طبق قوانین سوئیس ، متقاضیان یا باید در سوئیس اقامت داشته باشند یا یک شریک قانونی از سوئیس داشته باشند.

 

نرخ مالیات مهاجرت به سوئیس از طریق سرمایه گذاری

نرخ مالیات برای سرمایه گذاری در سوئیس در مقایسه با سایر کشورها متوسط ​​است زیرا اولویت اصلی در این کشور ایجاد زیرساخت های اساسی است. سیستم مالیاتی سوئیس تا حد زیادی با معتبرترین کشورها در مرکز تجارت و دارایی بین المللی جهان مطابقت دارد. بسیاری از تخفیف های مالیاتی برای جذب سرمایه گذاری خارجی به سوئیس ارائه می شود ، در حالی که محدودیت های زیادی برای سرمایه گذاری شهروندان سوئیس در خارج وجود دارد و سوئیس دارای شبکه گسترده ای از معاهدات مالیات مضاعف است. است. در نتیجه اصلاحات اخیر شرکتهای مالیاتی این کشور ، با بهبود بیشتر سیستم مالیات ، انجام تجارت در سوئیس جذابتر شده است.

برای بیشتر مردم ، سوئیس کشوری بسیار گران قیمت است و تنها تجارت های ثروتمند و بزرگ می توانند به آن دسترسی داشته باشند. با این حال ، هزینه های کل زندگی و شروع کار در سوئیس با آلمان ، فرانسه ، هلند و ایالات متحده قابل مقایسه است. البته دلیل اصلی سطح بالای ایجاد مشاغل و سرمایه گذاری در این کشور به مسائلی مانند حمل و نقل ، ارتباطات ، تأمین انرژی و سیستم های دفع زباله های دولتی برمی گردد که این امر به دلیل سیاست دولت در زمینه مبارزه با تخریب محیط زیست است. که هزینه های بسیار بالاتری نیز دارد.

مهاجرت به سوئیس ازطریق سرمایه گذاریمهاجرت به سوئیس ازطریق سرمایه گذاری

تجارت و سرمایه گذاری را در سوئیس شروع کنید

قبل از سرمایه گذاری در سوئیس ، باید تحقیق کنید که آیا شهروندان سوئیسی به کالاها و خدمات ارائه شده توسط متقاضیان سرمایه گذاری نیاز دارند یا علاقه مند هستند. شناسایی رقبا برای اسامی که برای شرکت های قبلی ثبت شده اند نیز در مرحله بعدی است تا اطمینان حاصل شود نام انتخاب شده توسط شرکت با نام های قبلی مطابقت ندارد. روش های زیادی برای مهاجرت و اقامت در سوئیس وجود دارد ، اما در نظر گرفتن هزینه های زندگی در سوئیس یکی از مهمترین پارامترها است. سوئیس یکی از گران ترین کشورهای اروپایی است که هزینه های زندگی بالایی دارد.

 

ساختار تجاری در سوئیس

متقاضیانی که مایل به سرمایه گذاری در سوئیس و ثبت شرکت در سوئیس هستند باید از انواع شرکت های زیر آگاهی کامل داشته باشند.

انواع شرکت های موجود در سوئیس عبارتند از:

شرکت انفرادی

شرکت مسئولیت

شرکت محدود

شرکت سهامی

شرکت با مسئولیت محدود

یک شرکت انحصاری برای سرمایه گذاری در سوئیس

این نوع شرکت پس از شرکت سهامی مشهورترین و رایج ترین نوع شرکت است و برای افراد حرفه ای که برای خود و به صورت جداگانه کار می کنند مناسب است.

اگر قصد ثبت چنین شرکتی را دارید ، باید از قبل درخواست اجازه اقامت در سوئیس را بدهید. این نوع ثبت شرکت برای دانشجویان بین المللی متقاضی اقامت پس از تحصیل در سوئیس مناسب است.

 

مهاجرت به سوئیس ازطریق سرمایه گذاری

یکی از راه های ورود به سوئیس است. از جمله روش های مختلف اخذ اقامت سوئیس و مهاجرت به سوئیس ، اخذ اقامت سوئیس از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به سوئیس از طریق وی امکان سرمایه گذاری و خرید ملک در سوئیس را دارد که یکی از جذاب ترین راه ها برای گرفتن اجازه اقامت در سوئیس.

سوئیس بالاترین درآمد سالانه در جهان را دارد. افراد بیکار در سوئیس از دولت مزایای بیکاری دریافت می کنند. دولت سوئیس سالانه حدود ۴ میلیارد دلار برای این کار هزینه می کند. سوئیس از نظر اقتصادی است این یک کشور بسیار قدرتمند است. فعالیت های سوئیس بسیار متنوع است. منابع اقتصادی آن صنعت ، کشاورزی ، گردشگری ، بانک و بیمه است.

مهاجرت به سوئیس ازطریق سرمایه گذاریمهاجرت به سوئیس ازطریق سرمایه گذاری

 راه های سرمایه گذاری در سوئیس

مهاجرت به سوئیس از طریق سرمایه گذاری حتی برای شهروندان آمریکایی نیز بسیار پیچیده است. برای مهاجرت به سوئیس از طریق سرمایه گذاری می توانید یک شرکت در سوئیس تاسیس کنید. شرایط ثبت شرکت برای دریافت اجازه اقامت در سوئیس ، شما باید استخدام شوید این دارای حداقل ۱۰ نفر است. به عبارت ساده تر ، شما باید برای ۱۰ نفر شغل ایجاد کنید. مهم نیست که چقدر در سوئیس سرمایه گذاری می کنید. مهمترین چیز حداقل دستمزد است.

در این صورت به شما کارت اقامت B اعطا می شود که مدت آن یک سال است. پس از آن ، شما باید ۵ سال متوالی اقامت خود را تمدید کنید تا کارت اقامت دائم در سوئیس به شما اعطا شود.

در قانون مهاجرت سوئیس آمده است که پس از ۳ سال اقامت دائم می توانید درخواست تابعیت سوئیس را بدهید.

 

 هزینه ثبت شرکت در سوئیس

برای ثبت شرکت در سوئیس ، هیچ محدودیتی در مالکیت خارجی وجود ندارد. اما شما باید یکی از مدیران شرکت مقیم سوئیس باشید. برای ثبت شرکت در سوئیس باید سرمایه اولیه حدود ۲۰۰۰۰ فرانک را در این کشور وارد کنید.

 

مهاجرت به سوئیس ازطریق سرمایه گذاری و سخن پایانی:

مهاجرت به سوئیس از طرق متنوعی امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر مهاجرت به سوئیس ازطریق سرمایه گذاری می توانید مقالات تخصصی موجود در این وبسایت را مطالعه نمایید.

شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به سوئیس می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال (Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید.

امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟