مهاجرت به اتریش ازطریق تحصیل
اکتبر 1, 2020
مهاجرت به روسیه ازطریق تحصیل
مهاجرت به روسیه ازطریق تحصیل
اکتبر 2, 2020
نمایش همه

مهاجرت به روسیه ازطریق کار

مهاجرت به روسیه ازطریق کار

مهاجرت به روسیه ازطریق کار

اخذ اقامت روسیه از طریق کار یکی از راه های کم هزینه مهاجرت است که هر ساله یکی از محبوب ترین گزینه ها در بین افراد است. افراد از زمانی که حقوق خود را دریافت می کنند و ۳ تا ۵ سال بیمه و مالیات خود را پرداخت می کنند ، اقامت دائم می گیرند. نرخ بیکاری روسیه در روسیه از سال ۱۹۹۹ تاکنون ۷ درصد کاهش یافته است و همین امر مردم را وادار به جستجوی کار در روسیه کرده است. اخذ مجوز اقامت پس از تحصیل در روسیه از مزایای اخذ مجوز تحصیل به ویژه در روسیه است که سالانه نیز مورد توجه قرار می گیرد. متقاضیان می توانند برای بررسی شرایط در زمینه مهاجرت به روسیه ازطریق کار با موسسه حقوقی و مهاجرتی Legal REL تماس بگیرند.

روسیه بزرگترین کشور جهان است که در شمال اوراسیا واقع شده است ، پایتخت آن مسکو و زبان اصلی آن روسی است ، اقتصاد آن ترکیبی سودآور است و همین امر بسیاری از افراد را به دنبال کار در روسیه سوق داده است. در روسیه افراد می توانند در سازمان تجارت جهانی ، سازمان اقتصادی آسیا و اقیانوسیه و مجتمع اقتصادی اوراسیا کار کنند.

مهاجرت به روسیه ازطریق کار مهاجرت به روسیه ازطریق کار

ویزای کار در روسیه

یکی از نکاتی که در مورد ویزای کار نیز مورد بحث قرار می گیرد ، شرایط نحوه مهاجرت به محل کار و کشورهای مختلف است. در اکثر کشورها ، برای دریافت ویزای کار ، فرد باید از قوانین کشور مقصد و شرایط کار کاملاً آگاه باشد. اگر شخصی قصد رفتن به روسیه و کار به عنوان یک خارجی را داشته باشد ، این یک پروسه طولانی و پیچیده خواهد بود و شامل مراحل بسیاری از مدارک توسط کارفرما و دولت است.

خارجیانی که قصد کار در روسیه را دارند باید از دولت و کارفرما اجازه کار بگیرند ، بنابراین فرد باید از کارفرمای روسی دعوتنامه یا پیشنهاد کار داشته باشد ، زیرا اکثر کشورها قانون دارند آنها از نیروی کار داخلی حمایت می کنند و اولویت با شهروندان کشور ، و اگر کارفرما قوانین کار را نقض کند ، جریمه سنگین خواهد بود ، بنابراین روند دعوت از خارجی ها بسیار دشوار است.

متقاضیانی که قصد اخذ اقامت روسیه از طریق کار را دارند باید با ویزای دیگری رمز ورود به کشور را ایجاد کرده و سپس با کارفرما قرارداد ببندند. توصیه می شود افراد از طریق تحصیل آسان به روسیه مهاجرت کرده و سپس کار پیدا کنند. ویزای خود را طوری کار کنید که درگیر پروسه دشوار ویزای کار مستقیم نشوید.

 

مجوز کار برای اخذ اقامت روسیه

تعداد مجوزهای اشتغال برای کارگران خارج از کشور سالانه با توجه به شرایط اقتصادی و سیاست های دولت روسیه توسط مقررات دولت تعیین می شود. در سهمیه عمومی ، معیارهای خاصی برای مناطق روسیه در بخش های شغلی و ملیت های خارجی وجود دارد. دولت در مورد تعداد خارجیانی که در سال ۲۰۱۷ (۱۷۷۰۴۳) استخدام می شوند توافق کرد که ۱۷ درصد نسبت به ۲۰۱۶ افزایش دارد. اگر شخصی موفق به دریافت ویزای کار و اجازه کار در روسیه شود ، این اجازه حداکثر معتبر است از یک سال ، و فرد باید ۶ ماه پس از دریافت ویزای کار درخواست کار مجدد در روسیه را شروع کند.

blankمهاجرت به روسیه ازطریق کار

واجد شرایط ویزای روسیه

از سال ۲۰۱۵ ، شهروندان کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) برای ورود به روسیه نیازی به ویزا ندارند و همچنین برای دریافت ویزای کار روسیه نیازی به پیشنهاد کار از کارفرمای روسی ندارند. (افراد نمی توانند ویزای دیگری غیر از ویزای کار روسیه (به عنوان مثال ویزای تجاری یا ویزای توریستی) دریافت کنند و شروع به کار کنند. فرد باید کشور را ترک کند و با ویزای کار یا تحصیل مجددا وارد روسیه شود)

شهروندان روسی که قبلاً اجازه اقامت دائم در روسیه را دریافت کرده اند.
اتباع خارجی که به طور موقت در یک شرکت خارجی کار می کنند می توانند برای ویزای کار یک ساله درخواست دهند (در صورت دعوت توسط یک شرکت روسی)
کارمندان و نمایندگان دیپلماتیک یا کنسولی کشورهای خارجی در روسیه همراه با کارمندان خصوصی
روزنامه نگاران معتبری که از طرف دولت روسیه دعوت شده اند
دانشجویانی که دارای ویزای تحصیلی معتبر روسیه هستند و در تعطیلات یا هنگام تحصیل مجاز به کار هستند.
افرادی که برای تحصیل در روسیه به موسسات آموزشی دعوت شده اند.

 

مراحل اخذ اقامت روسیه از طریق کار

اخذ مجوز اقامت در روسیه از طریق کار نیز روند خاص خود را دارد ، که خلاصه آن در لیست مراحل مراحل زیر به شرح زیر است:

برنامه الکترونیکی سالانه برای نیروی انسانی خارجی نیاز به یک سیستم اطلاعات خودکار مهاجرت دارد.
وجود فرصت شغلی و جای خالی در مشاغل عمومی
معرفی و بررسی توسط پلیس مهاجرت
کارت مهاجرت کار را دریافت کنید
دعوت نامه معتبر از کارفرمای خارجی
از کنسولگری روسیه یک ویزای کار یکبار مصرف به مدت ۹۰ روز دریافت کنید
شناسایی و چک ویزا در اداره پلیس مهاجرت
اطلاع رسانی در مورد شروع کار یک نیروی خارجی در روسیه که به پلیس مهاجرت ارسال شده است.
تمدید اعتبار و اعتبار سکونت محل کار و تبدیل ویزای یکبار ورود به چند بار (چندگانه)

blankمهاجرت به روسیه ازطریق کار

 

اخذ اقامت روسیه از طریق کار برای نیروی متخصص

روسیه برای کارگران ماهر ویزای کار دارد که افراد با توجه به رشته و مهارت خود آن را دریافت می کنند. این ویزای نیروی کار با شرایط خاص به افرادی که از روسیه از کارفرمایان برخوردار می شوند اعطا می شود ، به طوری که حقوق پیش فرض این ویزا بیشتر است از دو میلیون روبل در سال برای یک فرد خارجی بر اساس تجربه و مهارت وی خواهد بود. ویزای ورود چندگانه نیز برای افراد به مدت ۳ سال صادر می شود که این امکان در روسیه بدون خروج از کشور وجود دارد و کارفرما برای اخذ معافیت ها و مراجعه به مرکز استخدام و همچنین دریافت مجوز استخدام نیاز به اجازه از GUVM دارد. کارگران خارجی. همچنین تمدید ویزا بدون نیاز به ترک روسیه در اداره مهاجرت و پلیس امکان پذیر است.

 

 

مهاجرت به روسیه ازطریق کار و سخن پایانی:

مهاجرت به روسیه از طرق متنوعی امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید مقالات تخصصی موجود در این وبسایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه مهاجرت به روسیه ازطریق کار و سایر روش های مهاجرت به روسیه می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال (Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

اطلاعات تماس موسسه حقوقی و مهاجرتی Legal REL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟