مهاجرت به روسیه ازطریق ثبت شرکت
مهاجرت به روسیه ازطریق ثبت شرکت
اکتبر 2, 2020
مهاجرت به نروژ و انواع روش های آن
مهاجرت به نروژ و انواع روش های آن
اکتبر 2, 2020
نمایش همه

مهاجرت به روسیه ازطریق سرمایه گذاری

مهاجرت به روسیه ازطریق سرمایه گذاری

مهاجرت به روسیه ازطریق سرمایه گذاری

روسیه روش های مختلفی را برای مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری می پذیرد. مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک در سالهای ۲۰۱۹-۲۰۲۰ تجاری یا مسکونی را می توان ایمن ترین روش سرمایه گذاری در این کشور در سالهای اخیر دانست زیرا فقط در این نوع سرمایه گذاری افراد قادر به بازگشت سرمایه خود هستند. افرادی که در روسیه سرمایه گذاری می کنند نیز می توانند از مزایای زندگی در این کشور برخوردار شوند. در ادامه در خصوص مهاجرت به روسیه ازطریق سرمایه گذاری شرح می دهیم.

مسکو و سن پترزبورگ بزرگترین شهرهای روسیه هستند. این دو شهر پیشرفته بیشترین سرمایه گذاران خارجی را به خود جلب می کنند. شهرهای دیگر این امکان را برای آنها فراهم می کند که با خرید ملک به روسیه مهاجرت کنند تا بتوانند با جذب سرمایه خارجی با آنها رقابت کنند. مهاجرت به روسیه از طریق خرید املاک و مستغلات در سال ۲۰۱۹ قوانین خاص خود را دارد که متقاضیان باید از شرایط این روند آگاهی کامل داشته باشند. موسسه حقوقی Legal REL مفتخر است که مشاوره های تخصصی در این زمینه در روسیه و سراسر جهان ارائه دهد.

مهاجرت به روسیه ازطریق سرمایه گذاری مهاجرت به روسیه ازطریق سرمایه گذاری

آیین نامه خرید ملک در روسیه

طبق قوانین روسیه ، اتباع خارجی معمولاً مجاز به خرید ملک در روسیه هستند. اما در برخی موارد محدودیت های قانونی در این زمینه وجود دارد. برای اینکه بتوانید در روسیه ملک خریداری کنید ، باید اجازه اقامت در روسیه را داشته باشید. شهروندان خارجی مجاز به خرید ملک در گذرگاه های مرزی نیستند. همچنین محدودیت هایی برای خرید زمین های کشاورزی توسط خارجی ها وجود دارد. هنگام درخواست مهاجرت به روسیه از طریق خرید املاک و مستغلات ، متقاضیان باید از مشاوره متخصصان استفاده کنند. در غیر این صورت خطر از دست دادن سرمایه خود را افزایش می دهند.

 

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

گفته شد که محدودیت بسیار کمی در خرید ملک توسط خارجی ها در روسیه وجود دارد. از طرف دیگر ، دولت روسیه به بسیاری از سرمایه گذاران خارجی تابعیت قانونی اعطا می کند. سرمایه گذاری یکی از شرایط اصلی دریافت ویزای سرمایه گذاری و دریافت تابعیت روسیه است. این قوانین جدید مهاجرت برای سرمایه گذاران در روسیه از سال ۲۰۱۵ در حال اجرا است. بر این اساس ، سرمایه داران می توانند تابعیت و تابعیت روسیه را فقط پس از سه سال دریافت کنند.

مهاجرت به روسیه ازطریق سرمایه گذاریمهاجرت به روسیه ازطریق سرمایه گذاری

مدارک لازم برای اخذ ویزای سرمایه گذاری در روسیه

مدارک لازم برای مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک در سال ۲۰۱۹ عبارتند از:

کپی شناسنامه

گواهی عدم سو criminal پیشینه

سند ازدواج سرمایه گذار رسمی

گواهی سلامت جسمی

گواهی بیمه درمانی معتبر در روسیه

کپی قانونی صفحه اول گذرنامه کلیه اعضای خانواده

گواهی امکان پرداخت وجوه تعیین شده توسط سرمایه گذار

 

بندهای قانونی قرارداد خرید ملک روسی

مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک در سال ۲۰۱۹ در صورت داشتن سند قانونی برای متقاضیان امکان پذیر است. هنگامی که مردم ملکی را خریداری می کنند ، شما باید به تمام بندهای قرارداد احترام بگذارید. در این بخش ، برخی از مهمترین عواملی که باید در قرارداد مالکیت مشخص شوند نیز ارائه شده است.

مهاجرت به روسیه ازطریق سرمایه گذاریمهاجرت به روسیه ازطریق سرمایه گذاری

اطلاعات کامل در مورد ملک مانند آدرس دقیق و منطقه
قیمت کامل انتقال
اطلاعات کامل در مورد خریدار و فروشنده
قوانین و توافق نامه های انجام شده بین دو طرف در مورد نحوه پرداخت قیمت ملک
روند انتقال سند و تحویل ملک به مالک یا مالکان جدید

اگر ملک مسکونی است:

اطلاعاتی درباره همه کسانی که قصد زندگی در آن خانه را دارند.

همچنین هر توافق دیگری که بین طرفین منعقد شود باید در قرارداد ذکر شود. این مقاله در مورد مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک در سال ۲۰۱۹ است.

 

مهاجرت به روسیه ازطریق سرمایه گذاری و سخن پایانی:

مهاجرت به روسیه از طرق متنوعی امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید مقالات تخصصی موجود در این وبسایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینهمهاجرت به روسیه ازطریق سرمایه گذاری و سایر انواع راه های مهاجرت به روسیه می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال (Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

اطلاعات تماس موسسه حقوقی و مهاجرتی Legal REL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟