مهاجرت به روسیه ازطریق تحصیل
مهاجرت به روسیه ازطریق تحصیل
اکتبر 2, 2020
مهاجرت به روسیه ازطریق سرمایه گذاری
مهاجرت به روسیه ازطریق سرمایه گذاری
اکتبر 2, 2020
نمایش همه

مهاجرت به روسیه ازطریق ثبت شرکت

مهاجرت به روسیه ازطریق ثبت شرکت

روسیه به دلیل قوانین سودمند و سیستم مالیاتی برای بسیاری از سرمایه گذاران خارجی جذاب است. کارآفرینان خارجی برای ثبت شرکت در روسیه جذب می شوند. در این مقاله با بحث مهاجرت به روسیه ازطریق ثبت شرکت همراه شما خواهیم بود.

نحوه ثبت شرکت در روسیه

روسیه به دلیل قوانین سودمند و سیستم مالیاتی برای بسیاری از سرمایه گذاران خارجی جذاب است. کارآفرینان خارجی تقریباً شرایط مشابه هر سرمایه گذار محلی برای راه اندازی شرکت در روسیه را دارند ، اما بهتر است قبل از شروع کار ، یا حتی اگر قبلاً به تحصیل در روسیه نیاز دارید ، تمام شرایط قانونی را بررسی کنید. از ثبت شرکت؛ پرداخت. وکلای ما در روسیه شما را از طریق روش صحیح ثبت شرکت راهنمایی می کنند.

مهاجرت به روسیه ازطریق ثبت شرکتمهاجرت به روسیه ازطریق ثبت شرکت

انواع شرکت ها در روسیه

انواع مختلفی از شرکت ها برای ثبت در روسیه وجود دارد:

شرکتها با مسئولیت محدود

شرکت های بزرگ

مشارکت محدود

مشارکت کامل

سازمان های خارجی همچنین می توانند شرکت های تجاری در روسیه ایجاد کنند ، در حالی که شرکت های خارجی می توانند شعبه یا دفاتر نمایندگی ایجاد کنند.

 

پیش نیازهای افتتاح شرکت در روسیه

شرکت سهامی محدود به دلیل الزامات ادغام ، محبوب ترین نوع موسسه در روسیه است. شرکت های سهامی روسی (Obshchestvo s ogranichennoy otvetstvennostyu- OOO) را می توان حداقل توسط یک سهامدار و حداکثر ۵۰ سهامدار ثبت کرد.

یک شرکت سهامی روسی می تواند آزاد یا بسته باشد. سهام شرکتهای سهامی آزاد می توانند سهام خود را به عموم منتقل کنند ، در حالی که سهام شرکتهای بسته فقط بین سهامداران شرکت قابل انتقال است.

این سرمایه در قالب سهام ثبت شده توسط کمیسیون اوراق بهادار فدرال ارائه می شود. حداقل ۵۰٪ از سرمایه سهام باید ظرف ۳ ماه از زمان ثبت نام پرداخت شود ، در حالی که نیمه دیگر باید ظرف یک سال از زمان ثبت نام به ثبت برسد.

مهاجرت به روسیه ازطریق ثبت شرکتمهاجرت به روسیه ازطریق ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت در روسیه

برای ثبت شرکت کاملاً عملیاتی و تجارت و کار در روسیه ، مراحل زیر باید انجام شود:

تهیه اسناد رسمی

سپرده سرمایه در یک بانک روسی

هزینه ثبت نام را پرداخت کنید

در مقامات مالیاتی فدرال ثبت نام کنید

ثبت نام در صندوق بازنشستگی کشوری ، صندوق بیمه اجتماعی دولت و صندوق بیمه اجباری دولت

یک حساب بانکی برای شرکت باز کنید

ثبت نام در مرکز مسکو Quotation of Work Places

هزینه ثبت شرکت در روسیه

به ثبت شرکت در روسیه فکر کنید ، اما مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید؟ ما لیستی از مواردی را که باید قبل از تصمیم گیری درباره آن بدانید به شما ارائه می دهیم. خوشبختانه روند شروع کار در روسیه به طور فعال توسط دولت ساده شده است. این روند فقط ۳ روز به طول می انجامد و برای یک فرد خارجی تفاوت چندانی با شهروند روسیه ندارد. بیایید نگاهی به پرونده های حقوقی موجود در آن بیندازیم:

 

ثبت شرکت جداگانه

ثبت آسان شغل به عنوان یک کارآفرین شخصی ساده ترین و کم هزینه ترین گزینه است. برای ثبت چنین مشاغل ، الکی تاراسوف ، وکیل دادگستری مسکو ، باید دارای گذرنامه رسمی ، سند و نامه از محل اقامت باشد. در روسیه بود.

تاراسوف می گوید که این نوع خاص تجارت با حقوق اتباع خارجی و مسئولیت قانونی می تواند به این معنی باشد که اگر با دارایی خود تجارت می کنید. در این شرایط ، این وضعیت حقوقی به معنای سطح پایینتری از وظایف اداری در مقایسه با سایر اشخاص حقوقی است. از طرف مثبت ، این شخص شخص را از داشتن سوابق حسابداری خلاص می کند و به وی اجازه می دهد تا از پولی که کسب می کند بدون پرداخت مالیات بر درآمد اضافی استفاده کند.

فروش چنین مشاغل ممکن است (اما فقط به عنوان دارایی در اختیار یک تبعه خارجی) و انحلال قانونی آن آسان است ، اما خلاصه بدهی های آسان بودجه است. پس از انحلال ، بازپرداخت بدهی به عنوان یک مالک تجارت باقی می ماند.

 

مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت

اگر می خواهید یک شرکت یا شعبه جدید در روسیه تأسیس کنید ، باید مدیر شرکت یا شعبه خود را اعلام کنید. اما یک شهروند خارجی نمی تواند به عنوان مدیر اصلی منصوب شود. یک شهروند خارجی تنها پس از دریافت مجوز کار در روسیه می تواند به عنوان مدیر منصوب شود. همچنین کارفرما باید مجوز استخدام کارمند خارجی برای کار در یک شرکت روسی را بدست آورد. جریمه کار بدون مجوز می تواند تا ۱۲۰۰۰ یورو باشد.

مهاجرت به روسیه ازطریق ثبت شرکتمهاجرت به روسیه ازطریق ثبت شرکت

سهام یک شرکت موجود را خریداری کنید

اگر یک تبعه خارجی تصمیم به خرید سهمی از مشاغل موجود بگیرد ، باید توافق نامه ای را با دفاتر اسناد رسمی امضا کند و کلیه اسناد و مدارک لازم را به سازمان مربوطه ارائه دهد. قبل از اتخاذ چنین تصمیمی ، آن باید سوابق حسابداری شرکت را بررسی کرده و اساسنامه ای را که حقوق و تعهدات مالکیت شرکت را تعیین می کند ، مورد بازرسی قرار دهد. مشاوران موسسه حقوقی میرداماد آماده هستند تا مراحل کامل ثبت شرکت در روسیه را به شما آموزش دهند تا با انجام این مراحل بتوانید اقامت روسیه و مهاجرت قانونی را دریافت کنید.

 

مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت و سخن پایانی:

مهاجرت به روسیه از طرق متنوعی امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید مقالات تخصصی موجود در این وبسایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه مهاجرت به روسیه ازطریق ثبت شرکت و سایر انواع راه های مهاجرت به روسیه می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال (Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

اطلاعات تماس موسسه حقوقی و مهاجرتی Legal REL

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟