blank
مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل
اکتبر 1, 2020
مهاجرت به اتریش از طریق کار
اکتبر 1, 2020
نمایش همه

مهاجرت به انگلستان و انواع روش های آن

مهاجرت به انگلستان و انواع روش های آن

انگلیس کشوری با تاریخ و فرهنگ بسیار غنی است که به لطف یک سیستم اقتصادی بسیار قوی و امکانات رفاهی و اجتماعی ایده آل ، همیشه بالاترین سطح زندگی را دارد. مهاجرت به انگلستان بدون شک راهی بسیار مطمئن برای رسیدن به آینده ای روشن با موفقیت خواهد بود.

مدتهاست که انگلستان به دلیل نفوذ سیاسی و اقتصادی خود در جامعه بین الملل به عنوان یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین کشورها در روند اقتصادی و سیاسی جهان مورد توجه قرار گرفته است. روش های مختلفی برای مهاجرت به انگلستان وجود دارد که بعداً با آنها بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

مهاجرت به انگلستان و انواع روش های آن

شرایط مهاجرت به انگلستان

انگلستان به طور مداوم در لیست برترین کشورهای جهان برای مهاجران قرار دارد. دولت انگلیس شرایط ویژه ای را برای مهاجران در نظر گرفته است. برای بهره مندی از این خدمات ، مردم در فکر مهاجرت به انگلستان و جستجوی راه هایی برای ورود به این کشور هستند.

متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به انگلستان روش های مختلفی دارند. تحریریه آریاناپارس به عنوان تنها مرکز مشاوره در ایران که مجوز رسمی اعزام نیروی کار و دانشجو را دارد ، قصد دارد این مقاله را علاوه بر بررسی شرایط و راه های مهاجرت به انگلستان ، برای پاسخ دادن به سوالی که مهاجرت به انگلستان تا آنجا که ممکن است و در عین حال معقول.

 

مهاجرت به انگلیس به مرور زمان

انسانهای مدرن برای اولین بار در دوره سیاست وارد انگلیس شدند ، اما تا قبل از حمله روم (قرن قبل از میلاد) سابقه مهاجرت به انگلیس وجود نداشت. با سقوط امپراتوری روم غربی ، انگلیس-ساکسون ها (حدود ۵ قرن بعد از میلاد) و وایکینگ ها (قرن ۸ میلادی) به انگلیس بزرگ حمله کردند و به آن مهاجرت کردند. در سال ۱۰۵۶ ، نرمان ها با موفقیت کنترل انگلستان را به دست گرفتند و در سالهای بعد ، در مقیاس کوچکی مهاجرت کردند. در قرن نوزدهم ، با آمدن مردم از انگلیس ، مهاجرت به خارج از اروپا در مقیاس کوچک آغاز شد.

از سال ۱۹۴۴ ، مهاجرت به انگلیس بر اساس قانون تابعیت انگلیس ، به ویژه از جمهوری ایرلند و امپراتوری سابق انگلیس ، به ویژه هند ، بنگلادش ، پاکستان ، کارائیب ، آفریقای جنوبی ، نیجریه ، غنا ، کنیا و کنگ صورت گرفته است. مهاجران دیگر نیز به عنوان پناه جو وارد کشور می شوند و توسط ملل متحد به عنوان پناهنده حمایت می شوند. از سال ۲۰۱۰ ، بطور متوسط ​​۴۹۵۰۰۰ شهروند غیر بریتانیایی هر ساله برای ۱۲ ماه یا بیشتر به انگلیس نقل مکان کرده اند. سالانه به طور متوسط ​​۱۹۰،۰۰۰ نفر متقاضی مهاجرت به انگلستان هستند.

با حضور در بهترین دانشگاه های جهان در انگلیس ، مهاجران بیشتری را به عنوان هدف نهایی خود برای دستیابی به تحصیلات ایده آل در این کشور انتخاب کنید. طبق اطلاعات یونسکو ، انگلستان پس از ایالات متحده دومین دانشجو بین المللی را به خود اختصاص داده است. یکی از عوامل تأثیرگذار برای مهاجرت به انگلیس می تواند مسئله انگلیسی باشد. فراگیر شدن زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در سراسر جهان احتمالاً عامل مهمی در تصمیم گیری بیشتر افراد در انتخاب انگلیس به عنوان مقصد خواهد بود.

 

روش های مهاجرت به انگلستان

اداره مهاجرت انگلستان روشهای مختلفی را برای پذیرش مهاجران به این کشور ایجاد کرده است. روش هایی که دولت انگلیس قبلاً برای علاقه مندان به مهاجرت به این کشور ایجاد کرده است ، در چندین دسته کلی قرار دارد. در زیر خلاصه ای از این روش ها آمده است:

 

مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص

شرایط ویزا در انگلیس دشوارتر از سایر کشورها است و افراد در صورت داشتن سابقه کار درخشان می توانند برای ویزای کار انگلستان اقدام کنند. متقاضیان کار در انگلیس برای دریافت ویزای کار انگلستان باید از کارفرمای انگلیسی پیشنهاد کار دریافت کنند.

دریافت پیشنهاد کار از انگلستان به هیچ وجه آسان نخواهد بود ، آشنایی با زبان انگلیسی ، تخصص ، سابقه کار بالا ، مدرک مناسب و شرایط سنی متقاضیان کار در انگلیس بسیار مهم است. به طور کلی ، متقاضیان کار در انگلیس می توانند در صورت اخذ ویزای کار انگلستان و سه سال کار در انگلیس پس از ورود به انگلیس و پرداخت مالیات ، اقامت دائم انگلستان را بدست آورند.

 

هزینه های مهاجرت نیروی کار به انگلستان

به طور کلی برای دریافت هر نوع ویزا هزینه های اداری وجود دارد و متقاضیان ویزا باید آماده پرداخت هزینه های مورد نیاز باشند. بدون شک مهاجرت کارگری به انگلستان علاوه بر مزایای بی شماری که در

پی دارد ، یکی از ارزان ترین راه های مهاجرت به این کشور است.

 

 

blank

مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل

تحصیل در انگلستان از نظر احساسات قابل توجه است و به دلیل اینکه سیستم آموزشی این کشور شرایط مختلفی را برای دانشجویان دارد. دوره های آموزشی در انگلیس ممکن است یک سال کوتاه تر از

دوره های دیگر باشد. به طور دقیق ، دولت انگلیس از ۶ سالگی درهای تحصیل را برای مهاجران باز کرده است.

بدون شک انگلیس دارای معتبرترین دانشگاه ها و مدرن ترین تجهیزات آموزشی در جهان است ، تحصیل در انگلیس تجربه هیجان انگیز زندگی در کشوری با بالاترین استانداردها و امکانات رفاهی و اجتماعی

را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند.

از طرف دیگر ، دانشجویان بین المللی پس از فارغ التحصیلی ، در صورت واردات بازار ، اقامت دائم در انگلیس را نشان می دهد. بنابراین ، تحصیل در مورد مهاجرت به انگلستان ، از جمله روش های دیگر

مهاجرت به این کشور از طرفداران ادامه دارد.

 

هزینه تحصیل در انگلستان

اگر می خواهید هزینه دیگری را برای آژانس خود پرداخت کنید ، از جمله سایر کشورهای انگلیس از جمله دانشجویان بین المللی برای خانواده (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) ، افراد بسته به رشته و مدرک

تحصیلی خود باید به انگلستان مهاجرت کنند. سال) ویزا را همراهی کنید.

به طور طبیعی ، این هزینه دانشجویان مهاجر متاهل را افزایش می دهد. از طرف دیگر ، مدت تحصیل دوره ای نیز یکی از عوامل کنترل کننده هزینه ویزا است. به طور کلی ، هزینه های حملات مهاجرت دانشجویان به انگلیس به شرح زیر است.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

با توجه به تغییر قوانین مربوط به روش های سرمایه گذاری در انگلیس ، مهاجران ایرانی فقط با ارائه ۲ میلیون میلیون نفر می توانند ویزای سرمایه گذاری انگلیس را دریافت کنند. در نتیجه ، تعداد متقاضیان

این روش به طرز چشمگیری کاهش یافته و آنها در حال انتخاب روشهای جایگزین برای مهاجرت به انگلستان هستند.

 

هزینه و سرمایه لازم برای دریافت ویزای سرمایه گذاری انگلیس

در حال حاضر سه روش برای سرمایه گذاری در انگلیس وجود دارد که همه آنها منجر به اقامت دائم انگلیس می شود. تفاوت اصلی بین روش های سرمایه گذاری در انگلیس ، سرمایه مورد نیاز و شرایط

بازپرداخت سرمایه به سرمایه گذاران خواهد بود.

 

 

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

بدون شک مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج راهی بسیار ایده آل و ارزان برای اخذ اقامت دائم انگلستان است. مهاجرت به انگلیس از طریق ازدواج شرایط خاصی دارد. در واقع افرادی که با یک شهروند

انگلستان یا شخصی که مقیم دائم این کشور است ازدواج می کنند می توانند با ارائه مدارک لازم برای اثبات این موضوع اقامت دائم انگلستان را بدست آورند.

برای مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج ، افراد باید با رضایت قلبی کامل و شناخت عمیق از یکدیگر رفتار کنند. در واقع اثبات علاقه بین دو طرف یکی از مهمترین عوامل موفقیت این روند است ، بنابراین افراد معمولاً پس از ۵ سال زندگی مشترک با همسر خود می توانند اقامت دائم انگلستان را دریافت کنند.

در واقع ، برای مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج ، افراد باید ثابت کنند که تمایل زیادی به زندگی مشترک دارند و قادر به پرداخت هزینه های زندگی خود هستند. به طور کلی ، مدارک لازم برای اخذ ویزای ازدواج انگلستان به شرح زیر است:

 

لیست اسناد مورد نیاز برای اخذ ویزای ازدواج انگلستان

هزینه درخواست ویزای ازدواج انگلستان برای افرادی که در انگلیس هستند متفاوت از افرادی است که برای ویزای ازدواج خارج از انگلیس درخواست می کنند. از طرف دیگر ، داشتن فرزندان هزینه درخواست ویزای ازدواج انگلستان را افزایش می دهد. هزینه درخواست ویزای ازدواج (ویزای همسر) در حال حاضر ۲،۱۵۲۳ نفر است.

لازم به ذکر است که درخواست ویزای ازدواج انگلستان بصورت آنلاین است ، برای افرادی که از داخل انگلیس اقدام می کنند ، هزینه درخواست ویزای ازدواج ۵۰۰ پ کاهش می یابد. به طور کلی.

هزینه های جانبی دریافت ویزای ازدواج انگلستان به شرح زیر است:

 

موانع مهاجرت به انگلستان چیست؟

مهاجرت به هر کشوری با چالش هایی همراه است. بنابراین ، شناخت کامل از مزایا و معایب مهاجرت به انگلستان ، دیدگاه درستی را به علاقه مندان به این کشور می دهد. ما چهار چالش اصلی مهاجران را هنگام ورود یا ورود به انگلیس بررسی می کنیم.

 

blank

آب و هوا در انگلستان

یکی از بزرگترین چالشهای مهاجرت به انگلیس آب و هوا است. به طور معمول شما باید برای بسیاری از روزهای بارانی در سال آماده باشید. این کار به این منظور است که هم هماهنگی های لازم را برای ورود انجام دهید و هم خود را از نظر معنوی آماده کنید.

 

هزینه زندگی در انگلیس

متوسط هزینه زندگی در انگلیس بیشتر از سایر کشورهای اروپایی است. بنابراین می توان یکی از موانع مهاجرت به انگلیس را هزینه زندگی در این کشور دانست. هزینه زندگی در انگلستان معمولاً بین ۹۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ سالانه است.

 

ورود سخت به انگلستان

طبق قوانین انگلستان ، ویزای کار و سرمایه گذاری به ندرت برای ایرانیان صادر می شود. در این راستا می توان خاطر نشان کرد که فرصت های شغلی اعلام شده برای افراد در انگلیس و کشورهای اتحادیه اروپا است. در نتیجه افراد کمی می توانند ویزای کار انگلستان را دریافت کنند. در مورد سرمایه گذاری نیز همین طور است. میزان بودجه تعیین شده برای ویزای سرمایه گذاری با احتساب قیمت ارز حدود ۴۵ میلیارد تومان است.

 

اقامت طولانی

مدت اقامت در انگلستان بسیار طولانی است. مدت اقامت در انگلیس معمولاً ۵ تا ۷ سال برآورد می شود. در صورت روش کار و سرمایه گذاری ، این مدت به ۴ تا ۵ سال تغییر می کند.

 

دلایل اصلی مهاجرت به انگلیس چیست؟

با توجه به موارد گفته شده ، بسیاری از مهاجران همیشه انگلیس را به عنوان مقصد نهایی زندگی خود انتخاب می کنند. انگلستان یکی از برترین کشورهای اروپایی محسوب می شود. در اینجا چهار دلیل وجود دارد که چرا مهاجرت به انگلستان امکان پذیر است.

 

جهت مشاهده مقالات بیشتر به این قسمت مراجع فرمایید.

 

مهاجرت به انگلستان و سخن پایانی:

مهاجرت به انگلستان از طرق متنوعی امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید مقالات تخصصی موجود در این وب سایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به انگلستان می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال (Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟