مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت
مهاجرت به انگلستان ازطریق ثبت شرکت
اکتبر 1, 2020
مهاجرت به انگلستان و انواع روش های آن
مهاجرت به انگلستان و انواع روش های آن
اکتبر 1, 2020
نمایش همه

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

blank

تحصیل در انگلیس – از آنجا که انگلیس دارای یک سیستم آموزشی عالی و قدرتمند در سطح بین المللی است ، هر ساله توجه بسیاری از متقاضیان تحصیل در انگلیس را به خود جلب می کند. این کشور دارای ۲۰۹ دانشگاه معتبر است که در حال حاضر حدود ۴۶۰،۰۰۰ دانشجو در حال تحصیل در سطح بین المللی هستند. با توجه به وجود دانشگاه های معتبر و قدرتمندی مانند آکسفورد و همچنین زبان رسمی مردم این کشور که انگلیسی است ، انگلیس به کشوری قابل توجه برای متقاضیان تحصیل تبدیل شده است.

سیستم آموزشی در انگلیس برای سنین ۳ سال به بالا طراحی شده است و تحصیل در این کشور برای سنین ۵ تا ۱۸ سال اجباری است. متقاضیان مهاجرت به انگلیس از طریق تحصیل باید بدانند که این کشور در زمینه هایی مانند علم و اقتصاد و مردم در زندگی خود از سطح بالایی از رفاه برخوردار هستند. تحصیل در انگلیس با اخذ ویزای دانشجویی انگلستان امکان پذیر است ، که به دو گروه تقسیم می شود: زیر ۱۷٫۵ سال تحت عنوان ردیف ۴ و بیش از ۱۷٫۵ سال زیر ردیف عمومی ۴٫ در این مقاله ، مهاجرت به انگلستان به هیچ وجه سطح تحصیلات ، شرایط سنی برای تحصیل در انگلستان ، شهریه در انگلیس و غیره مورد بررسی قرار می گیرد.

اگر در این زمینه به اطلاعات و مشاوره بیشتری نیاز دارید ، پیشنهاد می کنیم با مشاوران و کارشناسان موسسه حقوقی و مهاجرتی Legal REL تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان این موسسه بهره مند شوید. همچنین با پر کردن فرم تماس ، درخواست شما برای مشاوره تلفنی رایگان ثبت می شود.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

تحصیل در انگلستان – چرا تحصیل در انگلستان

چرا تحصیل در انگلیس مورد استقبال بسیاری از دانشجویان قرار گرفته است؟ انگلیس نام نیمه جنوبی جزایر انگلیس است و یکی از چهار قسمت پادشاهی متحده بریتانیا و ایرلند شمالی است. انگلیس همیشه یکی از برترین کشورهای جهان برای ادامه تحصیل بوده است. این کشور به دلیل سابقه طولانی از نظر آموزشی ، دارای دانشگاه های عالی در سطح بین المللی است.

به نوعی اکثر دانشگاه های بین المللی با رتبه های بالا در جهان در این کشور حضور دارند. مورد دیگری که در مورد تحصیل در انگلیس بسیار مهم است هزینه تحصیل در انگلیس در مقایسه با ایالات متحده است. هزینه های زندگی و تحصیل در انگلیس مقرون به صرفه تر از ایالات متحده است. تحصیل در دانشگاه های انگلستان می تواند زندگی هر دانشجو را به طور کلی تغییر دهد.

 

تحصیل در انگلیس – تحصیل در انگلیس بدون مدرک زبان

مدرک آیلتس یکی از پیش شرط های درخواست تحصیل در انگلستان است و معدل بالاتری را به آن اضافه می کند ، اما اگر دانشجویان شرایط زیر را داشته باشند ، می توان از مدرک آیلتس چشم پوشی کرد. برخی از دانشگاه ها توانایی زبان متقاضی را معیار نمرات مدرسه و دبیرستان خود می دانند.

در بعضی از دانشگاه ها دانشجویانی که معدل آنها ۶۰ یا بالاتر باشد در پایه های دهم و دوازدهم پذیرفته می شوند. بعضی اوقات فقط کلاس دوازدهم متقاضی در انگلستان ملاک ارزیابی قرار می گیرد زیرا آخرین کلاس از کلاس های ۱۰ و ۱۱ جدیدتر خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است که اگر دانشجویی در طول تحصیل از زبان انگلیسی به عنوان زبان تدریس استفاده کند و تمام نمرات بالا باشد ، کمیته پذیرش از مدرک آیلتس چشم پوشی می کند. بعضی از دانشگاهها معمولاً قبل از نهایی شدن پذیرش با متقاضی صحبت می کنند.

این مصاحبه معمولاً از طریق تلفن انجام می شود و ممکن است یک امتحان در نزدیکترین مرکز برگزار شود. با استفاده از این مصاحبه ، توانایی زبانی فرد مورد آزمایش قرار می گیرد و اگر دانش آموزی بتواند بر مصاحبه کننده تأثیر بگذارد ، شانس بیشتری دارد.

 

دانشجویان بین المللی می توانند بدون مدرک آیلتس در این دانشگاه ها تحصیل کنند:

دانشگاه بیرمنگام سیتی
دانشگاه بریستول
دانشگاه شفیلد هال
دانشگاه واریک
دانشگاه South Bank لندن
دانشگاه آمریکای شمالی
دانشگاه رابرت گوردون
دانشگاه بولتون

این دانشگاه ها پذیرش مشروط را به متقاضیان زبان بین المللی ارائه می دهند. این بدان معنی است که دانش آموزان ابتدا وارد دوره زبان می شوند و سپس می توانند وارد دوره اصلی شوند.

 

تحصیل در انگلیس – تحصیل در مدارس انگلیسی

تحصیل در مدارس انگلستان یکی از راههای مهاجرت و تحصیل در انگلستان است. تحصیل در مدارس این کشور همیشه مورد تقاضا بوده و یکی از بهترین گزینه ها برای تحصیل در اروپا است زیرا نیازی به یادگیری زبان دیگری غیر از انگلیسی نیست. تحصیل در کالج ها ، دبیرستان ها و دانشگاه های انگلیس یکی از راه های اصلی اخذ اقامت انگلستان است.

انگلیس یکی از برترین کشورهای جهان برای اقامت در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است. تحصیل در انگلستان رایگان نیست اما با توجه به شرایط و امتیازات متقاضیان ، گرفتن بورس تحصیلی امکان پذیر است. در مورد گواهی زبان انگلیسی ، اگرچه برخی از دانشگاههای انگلستان برای تحصیل نیازی به گواهی زبان ندارند ، اما سفارت انگلیس از متقاضیان خارجی برای داشتن ویزا مجوز زبان معتبر را می طلبد.

ورود به کالج ها و دانشگاه های انگلستان بدون نیاز به آزمون ورودی است و این یک مزیت برای متقاضیان تحصیل در انگلستان است. سیستم آموزشی در انگلیس بر اساس سن متقاضی به چهار مرحله اصلی تقسیم می شود: تحصیلات ابتدایی ، تحصیلات متوسطه ، تحصیلات تکمیلی و تحصیلات عالی. کودکان در انگلستان به طور قانونی و اجباری بین ۵ تا ۱۶ سالگی به تحصیلات ابتدایی و متوسطه می پردازند. سیستم آموزشی در انگلیس به “پایه” تقسیم می شود که عبارتند از: کلاس اول – ۵ تا ۷ سال ، کلاس دوم – ۷ تا ۱۱ سال ، کلاس سوم – ۱۱ تا ۱۴ سال و کلاس چهارم – ۱۴ تا ۱۶ سال

کلاس های اول و دوم در مدارس ابتدایی است و سپس دانش آموزان برای تکمیل کلاس های سوم و چهارم وارد مدارس متوسطه می شوند. پس از اتمام دبیرستان ، دانش آموزان مورد ارزیابی قرار می گیرند و گواهی GCSE برای پایان تحصیلات متوسطه دریافت می کنند ، و سپس می توانند به صورت اختیاری تحصیلات تکمیلی را برای تحصیلات تکمیلی دنبال کنند و گواهینامه هایی مانند BTEC ، GNVQ و A A را بدست آورند. اقدام به.

دانشجویان پس از گذراندن دوره GCSE که دو سال آخر دبیرستان در انگلستان است ، وارد دوره A-Level می شوند و پس از اتمام این دوره می توانند وارد دانشگاه های انگلستان شوند. دانش آموزان می توانند با شرکت در یک دوره یک ساله بنیاد ، برای بیشتر دوره های دانشگاهی در انگلیس آماده شوند.

این دوره کم هزینه است و در پایان نمرات قبولی لازم است. مدارس Grant Maintained در انگلستان به طور رایگان و توسط دولت پرداخت می شود ، اما فقط دانش آموزان از انگلیس و منطقه اقتصادی اروپا می توانند در آن شرکت کنند. مدارس شبانه روزی در انگلیس خصوصی هستند و هزینه های تحصیل توسط والدین دانش آموزان پرداخت می شود. مدارس خصوصی نیز هزینه های تحصیل و زندگی و همچنین انواع برنامه های تفریحی را دریافت می کنند.

دانشجویان خارجی که در ترم اول وارد مدارس خصوصی می شوند دوره های ویژه ای را در بخش ویژه انگلیسی به نام EFL-English as a Foreign Language برای تقویت انگلیسی خود می گذرانند. والدینی که می خواهند فرزندانشان در یک مدرسه پیشرفته در انگلیس تحصیل کنند ، می توانند با قبول ویزای مدرسه شبانه روزی و ویزای سرپرستی یا ویزای نگهبان و همچنین طبق قانون هر پدر و مادری که این نوع ویزای مهاجرت با آنها را دریافت کند ، همراه فرزندان خود به انگلیس مهاجرت کنند. فرزند او ، اجازه ندارد برای تأمین هزینه های دیگر از این طریق کار کند.

blank

تحصیل در انگلستان – دوره کارشناسی در انگلستان

دوره های کارشناسی در انگلیس معمولاً به مدت ۳ سال به صورت منظم و فشرده برگزار می شود تا اینکه دانشجویان در پایان دوره مدرک لیسانس خود را از دانشگاه مربوطه دریافت کنند. تحصیلات در مقطع کارشناسی به نمره آیلتس حداقل ۵ یا ۵٫۵ نیاز دارد (در این صورت فرد باید پیش نیازهای زبان را داشته باشد).

اگر می خواهید مستقیماً وارد دوره اصلی شوید IELTS 6.5 Academic الزامی است. دانشجویان مقطع کارشناسی مجاز هستند که به مدت ۱۰ ساعت در هفته به صورت نیمه وقت کار کنند.

دانشجو در این مرحله نمی تواند خانواده خود را در کنار خود داشته باشد و اخذ ویزای همراه برای این دوره امکان پذیر نیست. اگر فرد متاهل باشد ، می تواند همسر خود را با خود ببرد.

متقاضیان تحصیل در دوره کارشناسی در انگلستان ابتدا باید بتوانند دو دوره GCSE را بگذرانند و حداقل نمره C را کسب کنند. برای ورود به این آزمون مانند سایر کشورهای جهان داشتن دانشجو حداقل مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی ضروری است و همچنین کلیه مدارک وی باید ترجمه شود.

ریز نمرات قبل از دانشجو یکی از مهمترین موضوعات است ، به همین دلیل دانشگاههای انگلستان معمولاً دانشجویانی را با مدارک تحصیلی و ریزنمرات خوب ثبت نام می کنند. همچنین دانشجویان برای ورود به این دوره نیاز به گواهی معتبر زبان انگلیسی دارند. کلیه متقاضیان کارشناسی در انگلیس برای ورود مستقیم به دانشگاه باید حداقل دارای مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ باشند.

 

تحصیل در انگلستان – دوره تحصیلات تکمیلی در انگلستان

دوره تحصیلات تکمیلی در انگلستان یک ساله است و به مدرک زبان آیلتس ۶ یا ۶٫۵ نیاز دارد. متقاضیانی که موفق به کسب این نمره آیلتس نشوند فقط می توانند دوره قبل از تحصیلات تکمیلی یا Pre را با نمره آیلتس ۵٫۵ بگذرانند. -استاد برای شرکت دانشگاه های برتر انگلیس بهترین مکان برای تحصیل متقاضیان تحصیلات تکمیلی و دکترا هستند و متقاضیان زیادی از سراسر جهان هر ساله به این دانشگاه ها مراجعه می کنند. برای تحصیل در انگلستان برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ، تحصیلات متقاضی مورد نیاز است و موفقیت در دوره های قبلی در نتیجه پذیرش در دانشگاه بسیار مهم است. دانشجویان باید مدارک تحصیلی را از دیپلم تا لیسانس ارسال کنند.

 

مزایای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در انگلستان به شرح زیر است:

  • تحصیل در انگلیس زبان انگلیسی شما را تقویت می کند ، که مهمترین زبان تجارت بین المللی است.
  • دانشجویان تحصیلات تکمیلی در انگلستان مهارت و مشاغل بالایی دارند
  • پایگاه قوی و مناسب توسط سازمان های حرفه ای انگلیس
  • حرفه و شغل خود را برای کارشناسی ارشد در انگلستان بهبود ببخشید
  • مدرک بین المللی انگلستان بالاترین استاندارد آموزشی را دارد

برای ورود به این دوره دانشجو باید مدرک لیسانس خود را دریافت کرده باشد و همچنین دارای مدارک تحصیلی بسیار خوب باشد. مورد دیگری که در مورد ادامه تحصیل در انگلستان و گرفتن مدرک کارشناسی ارشد مهم است داشتن نمره بالا به زبان انگلیسی است.

معمولاً افراد با نمره بالا در انگلیسی شانس بیشتری برای قبولی دارند. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در انگلستان به این معنی است که دانشجویان علاوه بر قبولی در امتحانات دانشگاه ، باید یک پایان نامه نیز ارسال کنند.

 

تحصیل در انگلستان – دکترا در انگلستان

تحصیل در مقطع دکترا در انگلیس یک دوره سه ساله است. برای پذیرش دکترا ، فارغ التحصیلان از سراسر جهان نیاز به نمره زبان آیلتس ۷ دارند. داشتن مربی و پیشنهاد قوی الزامی است و اگر متقاضی این موارد را مشخص نکرده باشد ، پس می تواند ابتدا از دوره های پیش دکترا یا پیش دکتری استفاده کند و پس از گذراندن این دوره شش ماهه وارد دوره دکترا شود. این امکان برای فارغ التحصیلان وجود دارد که با توجه به شرایط و امتیازات خود از بورسیه دکترا استفاده کنند.

تحصیل در رشته PHD در انگلستان به دلیل پیشرفت مهارت های تحقیق ، شخص را به عنوان یک محقق کارآمد در محل کار ارتقا می دهد و ارائه مقاله انگلیسی به دانشگاه توضیح می دهد که شما قصد دارید چه پژوهشی انجام دهید ، یعنی در حال کار بر روی یک پروژه یا پایان نامه هستید. تحصیلات دکتری در انگلیس بین ۳ تا ۶ سال طول می کشد.

هزینه تحصیل در انگلیس برای دکترا سالانه حدود ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ پوند است.

 

تحصیل در انگلستان – پزشکی در انگلستان

انگلستان با دارا بودن امکانات و تجهیزات پزشکی پیشرفته و برگزاری آموزش های عملی و آزمایشی برای کلیه دانشجویان دانشگاه های برتر با کاملترین امکانات ، همیشه یکی از گزینه های اصلی تحصیل متقاضیان علاقه مند به رشته های پزشکی از سراسر جهان است. متقاضیان خارجی تحصیل پزشکی در انگلیس باید در نظر داشته باشند که سالانه فقط تعداد محدودی از متقاضیان پزشکی در انگلیس پذیرفته می شوند. در نتیجه ، انتقال دانشجویی که در کشور دیگری در رشته پزشکی تحصیل می کند برای تحصیل پزشکی در انگلستان غیرممکن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل داروسازی و دندانپزشکی در انگلستان ، مقاله “تحصیل داروسازی در انگلیس” و “تحصیل دندانپزشکی در انگلستان” را بخوانید.

متقاضیان باید قبل از تحصیل پزشکی ، دوره GCSE ، Foundation یا دوره A-Level را با موفقیت در انگلیس گذرانده باشند.

افرادی که قصد تحصیل در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی یا داروسازی در انگلیس را دارند باید علاوه بر داشتن حداقل مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی و همچنین مدرک زبان انگلیسی ، بتوانند نمرات قابل قبولی را در آزمونهای UKCAT یا BMAT بدست آورند.

بدست آوردن. دانش آموزانی که قصد دارند از سال اول این دوره ها تحصیل خود را آغاز کنند ، باید ۱۶ سال سن و همچنین سال دوم دبیرستان را گذرانده باشند. معمولاً دانشجویانی که موفق به پذیرش در دانشگاه های انگلستان در رشته های پزشکی و دندانپزشکی می شوند ، ابتدا باید یک دوره دو ساله پیش پزشکی را بگذرانند تا تمام دوره ها و پیش نیازهای آموزش عالی را یاد بگیرند. سپس بعد از این دوره می توانند در دوره های تخصصی این رشته های تحصیلی شرکت کنند. به طور کلی ، تحصیل در این رشته های تحصیلی حدود ۵ تا ۶ سال طول می کشد.

blank

تحصیل در انگلیس – تحصیل در انگلستان به صورت رایگان

سیستم آموزشی انگلیس برای شهروندان سایر کشورها رایگان نبوده است. برای تحصیل در انگلستان ، اگر افراد از چند طریق بتوانند به صورت رایگان در انگلیس تحصیل کنند ، باید هزینه ای را پرداخت کنید. به عنوان مثال ، با گرفتن بورس تحصیلی شرح داده شده در زیر ، یا حداقل بورسیه تحصیلی ، می توانید هزینه تحصیل در انگلیس را کاهش دهید.

یکی از راه های تحصیل رایگان در انگلیس اخذ بورسیه تحصیلی در کلیه رشته ها و در مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه کمبریج است و با شرایط تعریف شده می توانید با دریافت چند مورد از شرایط تحصیل رایگان در انگلستان برخوردار شوید .

همانطور که در بخشهای قبلی ذکر شد ، تحصیل رایگان در انگلیس امکان پذیر نیست و همه افرادی که می خواهند در انگلیس تحصیل کنند باید شهریه سالانه را به دانشگاه یا مدرسه مربوطه در انگلیس پرداخت کنند ، اما روشهایی وجود دارد که باعث کاهش هزینه تحصیل در انگلستان که یکی از آنها کار دانشجویی است. طبق قوانین انگلستان ، کلیه دانشجویانی که در دانشگاه های انگلستان تحصیل می کنند حق دارند به مدت ۱۰ تا ۳۰ ساعت در هفته به صورت قانونی کار کنند. این دوره می تواند قسمت عمده ای از هزینه های زندگی دانشجو را تأمین کند.

شرایط تحصیل رایگان در انگلیس شامل موارد زیر است:

معدل بالا
گواهی زبان
مقالات معتبر بین المللی
همچنین لازم است که نمره زبان آیلتس که دانشگاه های انگلستان برای پذیرش دوره کارشناسی می پذیرند حداقل ۶ ، برای تحصیلات تکمیلی ۶٫۵ یا ۷ و برای دکترا ۷ و بالاتر باشد.

تحصیل در انگلیس – مدت تحصیل در انگلستان

تحصیل در مقطع کارشناسی در بیشتر کشورها ۴ سال طول می کشد ، اما تحصیل در انگلیس فقط ۳ سال و تحصیل در انگلیس تنها ۱ سال طول می کشد.

تحصیل در انگلیس – هزینه تحصیل در انگلستان

متوسط ​​هزینه تحصیل در انگلیس

شهریه دانشجویان بین المللی از حدود ۱۰۰۰۰ یا ۱۴،۱۳۰ دلار آمریکا تا ۳ ۳۸،۰۰۰ یا ۵۳،۷۰۰ دلار یا بیشتر برای تحصیل پزشکی متغیر است. علوم انسانی و اجتماعی در همه سطوح کمترین هزینه را دارند اما برنامه های آزمایشگاهی و بالینی گران ترند. اگر این هزینه ها را با متوسط ​​هزینه های زندگی در حدود ۱۲۲۰۰ یا ۱۶۹۵۰ دلار ترکیب کنید ، پول کافی برای تحصیل در انگلستان خواهید داشت.

هزینه های تحصیل در انگلستان

هزینه تحصیل در انگلستان حداقل ۲۲،۲۰۰ دلار یا ۳۱،۳۸۰ دلار آمریکا در سال است ، در حالی که تحصیل در لندن به طور قابل توجهی گران تر است. این برنامه در دانشگاه های انگلیس کوتاه تر از ایالات متحده است. به طور متوسط ​​۳ سال برای تحصیل در مقطع کارشناسی و ۱ سال برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد است.

شهریه مدارس انگلیس

مدارس انگلیس مانند سایر مراکز علمی انگلیس خصوصی هستند و شهریه بالایی دارند که از نظر تحصیلات یکی از بهترین کالج ها و دبیرستان ها است. . برخی از مدارس و کالج های انگلستان نیز دولتی هستند و هزینه آنها بین ۴۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار است.

هزینه زندگی دانشجویی در انگلستان

برای هر ماه زندگی در انگلستان در خارج از لندن ، باید ۱،۰۱۵ بانو (۱۴۳۵ دلار آمریکا) در حساب بانکی خود داشته باشید که ۱۲۱۸۰ پوند یا ۱۷۲۰۰ دلار در سال است. برای تحصیل در لندن باید ۱۲۶۵ پوند هزینه کنید که ۱۸۰۰ دلار در ماه و ۲۱۵۰۰ دلار در سال است. (این حداقل هزینه زندگی دانشجویی است و این مبالغ می تواند بسیار بیشتر باشد)

 

جهت مشاهده مقالات بیشتر به این قسمت مراجع فرمایید.

 

مهاجرت به انگلستان و سخن پایانی:

مهاجرت به انگلستان از طرق متنوعی امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید مقالات تخصصی موجود در این وب سایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به انگلستان می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال (Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟