ثبت شرکت در اوکراین
مهاجرت به اوکراین ازطریق ثبت شرکت
اکتبر 1, 2020
مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت
مهاجرت به انگلستان ازطریق ثبت شرکت
اکتبر 1, 2020
نمایش همه

مهاجرت به انگلستان ازطریق سرمایه گذاری

blank

در دنیای امروز ، مهاجرت به انگلیس ، سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلیس موضوعی پر تقاضا است که هر ساله مورد استقبال متقاضیان قرار می گیرد. قبل از بررسی ویزای سرمایه گذاری انگلیس ، باید بگوییم که این کشور یکی از بهترین مقاصد مهاجرت است زیرا یک کشور انگلیسی زبان است و چندین کشور انگلیسی زبان دیگر مستعمرات انگلیس هستند و از سطح علمی ، کیفی و اقتصادی خوبی برخوردار هستند. در وهله اول انتخاب بسیاری از افراد بوده است. در این مقاله سعی بر این است که در خصوص مهاجرت به انگلستان ازطریق سرمایه گذاری توضیحاتی به متقاضیان این امر ارائه شود.

متداول ترین روش های مهاجرت افراد به انگلیس تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری ، ازدواج ، تولد و پناهندگی است. می توان گفت در واقع انگلستان یکی از کشورهایی است که از نظر سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاران خارجی از موقعیت خوبی برخوردار است. در این مقاله ، ما مختصراً به ویزاهای سرمایه گذاری که توسط تیم ترجمه موسسه حقوقی و مهاجرتی Legal REL نوشته شده است ، می پردازیم.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

دلایل سرمایه گذاری در انگلیس

اقامت یا تابعیت انگلستان به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا به دنیایی از فرصت های منحصر به فرد دسترسی پیدا کنند. انگلستان از جوامع متنوع ، چندفرهنگی و چند ملیتی تشکیل شده است و این نشان می دهد که از شرایط خوبی برای جذب خارجی برخوردار است. استانداردهای بالای آموزش ، داشتن شبکه گسترده ای از مدارس دولتی و خصوصی ، بیش از ۱۵۰ دانشگاه و موسسات آموزش عالی و یکی از بهترین خدمات بهداشتی رایگان در جهان دلایل این کشور است. عضو G8 ، یکی از اعضای اصلی اتحادیه اروپا ، که به معنای فرصت های تجاری بیشتر در سراسر اروپا است مرکز تجارت نامحدود در لندن یک رژیم مالیاتی جذاب برای سرمایه گذاران خارجی با اقامت دائم در انگلستان.

 

 

شرایط ویزای سرمایه گذاری انگلیس

ویزای سرمایه گذاری این کشور از نوع Tier 1 است که انواع مختلفی دارد. یک نوع ویزای سرمایه گذاری ویزای میلیون ۲ میلیون است که برای افراد خارج از اتحادیه اروپا و سوئیس امکان پذیر است.

شرایط این ویزا عبارتند از:

فرد باید ۱۸ سال یا بیشتر باشد

شخص باید منشا و منبع پول را ثابت کند ، خواه این پول برای خودش باشد یا برای همسر وی یا از طرف شریک زندگی خود.

یک حساب بانکی در انگلستان داشته باشید.

بودجه شخص در یک یا چند موسسات مالی تعیین می شود.

بودجه شخص برای هزینه و استفاده رایگان است (حساب جاری کوتاه مدت). وقتی شخصی درخواست می دهد ، پول می تواند در انگلیس یا خارج از انگلیس باشد.

ویزای سرمایه گذاری انگلیس برای فارغ التحصیلان

 

blank

افرادی که با ویزای دانشجویی وارد انگلستان شده اند می توانند تحت شرایط زیر درخواست ویزای سرمایه گذاری انگلیس را بدهند:

فرد ویزای Tier 4 General دارد.

دانشجوی پرستاری باشید.

دانشجوی تحصیلات تکمیلی یا متخصص پزشکی یا دندانپزشکی باشید.

یک پرستار یا مامای واجد شرایط.

برای ورود مجدد و یا اقامت در انگلستان از دولت انگلستان یا آژانس بورس تحصیلی بین المللی باید از یک حامی مالی توافق نامه بدون قید و شرط داشته باشید.

 

شرایط سرمایه گذاری در انگلستان

انگلیس پس از نیویورک ، بزرگترین مرکز مالی در جهان ، ششمین اقتصاد بزرگ در جهان است. لندن یکی از بزرگترین شهرهای جهان است و بیشترین تولید ناخالص داخلی (GDP) را در میان کشورهای اروپایی دارد. این امر انگلیس را به یک قطب مهم اقتصادی برای سرمایه گذاران بین المللی تبدیل می کند و سبب می شود مهاجرت به انگلستان ازطریق سرمایه گذاری طرفداران بسیاری داشته باشد.

سرمایه گذاری در انگلستان
بورس اوراق بهادار لندن بیش از ۶ تریلیون دلار سرمایه در بازار دارد و این سومین بورس سهام جهان است. حدود ۳۰۰۰ شرکت از بیش از ۶۰ کشور از جمله شرکت های آفریقا ، چین ، آمریکای لاتین ، اروپا و آسیا در بورس اوراق بهادار لندن فهرست شده اند.

اقامت یا تابعیت انگلستان به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا به دنیایی از مزایای منحصر به فرد دسترسی پیدا کنند. انگلستان از جوامع متنوع ، چندفرهنگی و چند ملیتی تشکیل شده است و این نشان می دهد که از شرایط خوبی برای جذب خارجی برخوردار است.

استانداردهای بالای آموزش ، داشتن شبکه گسترده ای از مدارس دولتی و خصوصی ، بیش از ۱۵۰ دانشگاه و موسسات آموزش عالی و یکی از بهترین خدمات بهداشتی رایگان در جهان دلایل این کشور است. عضو G8 ، یکی از اعضای اصلی اتحادیه اروپا ، که به معنای فرصت های تجاری بیشتر در سراسر اروپا است مرکز تجارت نامحدود در لندن یک رژیم مالیاتی جذاب برای سرمایه گذاران خارجی که در انگلستان اقامت دائم دارند.

 

سرمایه گذاری در انگلستان

ویزای سرمایه گذاری در انگلستان از نوع Tier 1 است که انواع مختلفی دارد. شرایط این ویزا عبارتند از:

فرد باید ۱۸ سال یا بیشتر باشد
شخص باید منشا و منبع پول را ثابت کند ، خواه این پول برای خودش باشد یا برای همسر وی یا از طرف شریک زندگی خود.
یک حساب بانکی در انگلیس داشته باشید.
بودجه شخص در یک یا چند موسسات مالی تعیین می شود.
بودجه شخص برای هزینه و استفاده رایگان است (حساب جاری کوتاه مدت) وقتی شخص درخواست می دهد ، پول می تواند در انگلیس یا خارج از انگلیس باشد.
روش های سرمایه گذاری در انگلستان
هر ساله افراد بی شماری برای تجارت و مهاجرت به انگلستان سرمایه گذاری می کنند و به افراد اجازه می دهند اقامت دائم انگلستان را بدست آورند. البته مهاجرت به این کشور پیشرفته شرایطی دارد که برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله مهاجرت به انگلیس مراجعه کنید.

 

blank

سرمایه گذاری در انگلستان

در اینجا چند روش برای سرمایه گذاری در انگلیس آورده شده است:

با خرید ملک در انگلستان سرمایه گذاری کنید

یکی از راه های سرمایه گذاری در انگلیس خرید ملک است. افرادی که کمتر از ۲ سال در انگلیس زندگی کرده اند ممکن است با قوانین سختگیرانه تری روبرو شوند. برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در خرید ملک در این کشور را دارند ، توصیه می شود که این کار را از طریق سرمایه نقدی انجام دهند تا نیازی به وام نداشته باشند ، زیرا درخواست وام از این کشور ممکن است شرایط را دشوارتر کند.

قیمت مسکن از آوریل ۲۰۱۸ تا مارس ۲۰۱۸ با افزایش ۴۳۰۰ متر در متر مربع در مرکز شهر و ۹،۹۹۰ در حومه شهر ، ۱٫۲ درصد افزایش یافته است.

جهت مشاهده مقالات بیشتر به این قسمت مراجع فرمایید.

 

مهاجرت به انگلستان و سخن پایانی:

مهاجرت به انگلستان از طرق متنوعی امکان پذیر است. از جمله این روش ها مهاجرت به انگلستان ازطریق سرمایه گذاری است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید مقالات تخصصی موجود در این وب سایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به انگلستان می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال (Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟