blank
مهاجرت به انگلستان ازطریق سرمایه گذاری
اکتبر 1, 2020
blank
مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل
اکتبر 1, 2020
نمایش همه

مهاجرت به انگلستان ازطریق ثبت شرکت

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در انگلیس یکی از راه های دریافت اجازه اقامت در انگلیس است. با توجه به موقعیت انگلیس در جهان و همچنین اقتصاد قوی انگلستان ، سالانه افراد زیادی برای ثبت نام در انگلیس اقدام می کنند. برای تسهیل این امر تنوع زیادی دارد. روند ثبت شرکت در انگلیس در مقایسه با سایر کشورها متفاوت است و روند آن سریعتر و آسان تر است. در ادامه در خصوص مهاجرت به انگلستان ازطریق ثبت شرکت نکاتی ارائه خواهد شد.

یکی از مزایای ثبت شرکت در انگلیس این است که شرکت به تعداد زیادی سهامدار نیاز ندارد. از این طریق متقاضی می تواند مدیر و سهامدار شرکت خودش باشد.

یکی دیگر از مزایای ثبت شرکت در انگلستان این است که شما نیازی به اقامت انگلستان ندارید. این بدان معنی است که شما می توانید بدون حضور در انگلستان و غیر حضوری در انگلستان شرکت ثبت کنید.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در انگلیس – روش های مختلف ثبت شرکت در انگلیس

در این بخش ، انواع ثبت شرکت در انگلیس را شرح داده ایم. در مقاله زیر ، شرایط ثبت هر شرکت را به طور خلاصه توضیح خواهیم داد.

شرکت های سهامی خاص با مسئولیت محدود
شرکت محدود خصوصی آماده به کار
شرکت با مسئولیت محدود محدود با گارانتی
شرکت LLP
مشارکت محدود
شرکت مدیریت املاک

 

ثبت نام در انگلستان – شرکتهای با مسئولیت محدود در انگلیس

در این نوع ثبت شرکت در انگلیس ، متقاضی می تواند شرکت خود را ثبت کند و به عنوان یک شرکت خصوصی شناخته شود.

این شرکت به طور منظم مجوز انجام معاملات تجاری را خواهد داشت و از نظر کالاهای تجاری برای این معاملات محدودیتی نخواهد داشت.

افرادی که متقاضی ثبت شرکت های با مسئولیت محدود در انگلستان هستند می توانند با شرکت های وابسته در هر قسمت از جهان همکاری کنند.

همچنین این شرکت ها می توانند فقط یک مدیر و سهامدار داشته و نام شرکت را بگذارند. همچنین برای خودشان انتخاب کنید.

شرکت های با مسئولیت محدود خصوصی آماده فعالیت مانند شرکت های خصوصی با مسئولیت محدود در انگلستان هستند.

تنها تفاوت این دو شرکت تفاوت در زمان مورد نیاز برای تهیه شماره ثبت شرکت است. در این نوع ثبت نام پس از پرداخت به شرکت ، شماره ثبت شرکت بدون نیاز به گذراندن فرصت آماده می شود.

تفاوت دیگری که می توان بین این دو نوع ثبت شرکت ذکر کرد ، تفاوت در انتخاب نام شرکت است. در ثبت شرکت با مسئولیت محدود خصوصی می توانید نام شرکت را به صورت محدود انتخاب کنید.

این نوع ثبت شرکت برای سازمانهای غیر انتفاعی است.

شایع ترین مورد برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود با ضمانت در انگلستان مربوط به باشگاه ها ، باشگاه ها ، سازمان های عضو ، انجمن های ورزشی و غیره است.

از دیگر مزایای ثبت این نوع می توان به ثبت سریع آن اشاره کرد. طی چند ساعت می توان این روند را انجام داد و شرکت را به ثبت رساند.

 

ثبت شرکت در انگلیس – شرکت سهامی عام در انگلستان

در این نوع ثبت شرکت در انگلیس ، تقسیم سهام شرکت با مردم ضروری است. این نوع شرکت ها محدودیتی در تجارت خود ندارند و می توانند در تمام نقاط جهان فعالیت کنند. این نوع ثبت شرکت همان نوع قبلی است. ثبت شرکت در چند ساعت امکان پذیر است و سخت گیری های زیادی ندارد.

ثبت شرکت دولتی در انگلستان سرمایه اولیه زیادی نیاز دارد اما محدودیتی در نام کشور وجود ندارد. شرکتهای دولتی حداقل به دو مدیر و یک سهامدار نیاز دارند.

 

مهاجرت به انگلستان ازطریق ثبت شرکت

 

ثبت شرکت در انگلیس و شرایط عمومی

شرایط ایده آل و مناسب در انگلیس فرصت خوبی را برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن یک شرکت را در این کشور ثبت کنند. انگلستان یکی از کشورهایی است که دارای یک سیستم اقتصادی مبتنی بر تجارت آزاد است ، به همین دلیل بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است.

در آماری که در این کشور ارائه شده ، ۵ میلیون شرکت در این کشور ثبت شده اند و لازم به ذکر است که بسیاری از این شرکت ها فقط با یک عضو فعالیت می کنند. یکی از مزایای ثبت شرکت در انگلیس این است که بر خلاف سایر کشورهای اروپایی ، سرمایه گذاران بدون حضور در این کشور و بدون داشتن اقامت انگلستان ، امکان ثبت شرکت را دارند.

انگلستان یکی از کشورهایی است که در تجارت و سیستم بانکی بین المللی شهرت بسیار بالایی دارد و یکی از بزرگترین کشورهای جزیره است و به دلیل موقعیت مناسب بسیار مهم است.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

استانداردهای ثبت شرکت و سرمایه گذاری شرکت انگلستان

توجه به استانداردهای سرمایه گذاری در انگلیس می تواند سطح امنیت سرمایه گذار در این کشور را نشان دهد.

 

استانداردهای چشمگیر سرمایه گذاری شامل موارد زیر است:

درصد خطر توقیف املاک می تواند نشانگر نحوه برخورد دولت انگلیس با یک سرمایه گذار خارجی باشد و آیا از وی حمایت خواهد کرد یا خیر. در واقع با دریافت اطلاعاتی در این زمینه می توانید به حمایت انگلیس پی ببرید یا خیر و پس از تحقیقات می توانید تصمیم بگیرید که این کشور مقصد مناسبی برای شما باشد یا خیر درصد خطر مصادره املاک در انگلیس ۱ است که عدد بسیار مطلوبی است و نشانگر امنیت سرمایه گذار در بحث مصادره املاک است. در نمودار زیر میزان مصادره املاک را مشاهده می کنید.

 

ثبت نام انگلستان و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار

با داشتن اطلاعاتی در مورد شاخص های اقتصادی در هر کشور ، می توان دریافت که آیا این کشور از پویایی لازم برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت برخوردار است یا خیر . تورم ، بیکاری و رشد اقتصادی برخی از شاخص هایی است که باید برای ثبت شرکت در انگلستان در نظر گرفته شود.

لازم به ذکر است که انگلستان از نرخ تورم بسیار پایینی برخوردار است و طبق اطلاعات بانک اطلاعاتی ، نرخ تورم در انگلستان در سال ۲۰۱۷ ۲٫۶ بوده است و این نرخ پایین نشان دهنده تعادل بین قدرت خرید و درآمد است. نمودار نرخ تورم را می توانید در نمودار زیر مشاهده کنید.

 

ثبت شرکت در انگلیس و هزینه های مورد نیاز

ثبت شرکت در انگلستان هزینه هایی دارد که بسته به نوع شرکت متفاوت است. برای این منظور داشتن اطلاعات لازم در مورد هزینه های ثبت شرکت برای هر نوع شرکت ضروری است.

البته علاوه بر هزینه های ثبت شرکت ، ممکن است هزینه های جانبی دیگری نیز وجود داشته باشد.

متقاضیان ثبت شرکت در انگلیس باید توجه داشته باشند که ثبت شرکت نه تنها منجر به اجازه اقامت می شود ، بلکه بر اساس طرح تجاری و سرمایه سرمایه گذاری سرمایه گذار ، که می تواند انتظار داشته باشد اجازه اقامت در انگلیس را بدست آورد.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در انگلیس و نکات مثبت

افراد بدون دلیل منطقی حاضر به سرمایه گذاری در یک شرکت مستقر در انگلستان نخواهند بود. مزایای ثبت شرکت در انگلیس شامل موارد زیر است:

اقامت در انگلیس از طریق سرمایه گذاری ۲ میلیون خانواده برای خانواده شامل موارد زیر است:

انگلستان یکی از چهارمین اقتصادهای بزرگ است
در امور حقوقی و ثبت شرکت قوانین ساده و ساده ای دارد
در جذب و حمایت از سرمایه گذاران بسیار قدرتمند است
بیش از ۹۰٪ شرکتهای معتبر دنیا در انگلیس شعبه دارند
برای ثبت شرکت نیازی به سفر به انگلیس ندارید
شما می توانید یک شرکت را فقط با یک عضو ثبت کنید
هزینه های ثبت شرکت در انگلیس بسیار کم است
نرخ مالیات در این کشور با ۲۳ درصد نسبتاً کم است

 

جهت مشاهده مقالات بیشتر به این قسمت مراجع فرمایید.

 

مهاجرت به انگلستان و سخن پایانی:

مهاجرت به انگلستان از طرق متنوعی امکان پذیر است. از جمله این روش ها مهاجرت به انگلستان ازطریق ثبت شرکت است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید مقالات تخصصی موجود در این وب سایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به انگلستان می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال (Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟