مهاجرت به پرتغال از ظریق کار
مهاجرت به پرتغال از طریق کار
سپتامبر 5, 2020
مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری
مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری
سپتامبر 6, 2020
نمایش همه

مهاجرت به اسپانیا از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به اسپانیا از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به اسپانیا از طریق ثبت شرکت یکی از روش های اخذ اقامت اسپانیا است. اسپانیا و یا پادشاهی اسپانیا یکی از پیشرفته ترین کشور های دنیا از نظر اقتصادی و تجاری و صنعتی است که انجام هر گونه کسب و کاری در این کشور نه تنها به این دلایل می تواند رونق خوبی داشته باشد. شما می توانید از سایت movetomalagaspain به عنوان یک سایت لاتین برای کسب اطلاعات بیشتر استفاده کنید.

بلکه به دلیل ارتباطات آزاد و تعامل تجاری و اقتصادی بسیار مناسب با سایر کشور های دنیا به راحتی می توان در این کشور به موفقیت دست پیدا کرد. بی شک یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری در کشور اسپانیا ثبت یک شرکت تجاری یا غیر تجاری است.

این روش هم سرمایه نسبتا کمتری می خواهد و هم آینده شغلی و اجتماعی بسیار مناسبی برای موسسین شرکت ها به دلیل حمایت های فوق العاده دولت اسپانیا به همراه دارد.

این روزها شرایط سرمایه گذاری در اسپانیا بسیار حائز اهمیت است، چرا که با توجه به حمایت های دولت و با توجه به اینکه اسپانیا ذاتا کشوری است که آب و هوا و طبیعت بسیار زیبایی دارد، سرمایه گذاران و توریست های بسیاری را به خود جذب می کند.

مهم ترین هدف افراد از کارآفرینی و ثبت شرکت در اسپانیا اخذ اقامت این کشور می باشد. توجه به این نکته اهمیت فراوان دارد که تنها راه اندازی شرکت و سرمایه گذاری در کشور اسپانیا، اخذ اقامت دائم این کشور امکان پذیر نخواهد بود بلکه با خرید ملک و روش خود حمایتی در این کشور و رعایت با شرایطی که قانون این کشور تعیین نموده است امکان اخذ اقامت اسپانیا بصورت دائم وجود دارد.

فرد پس از سرمایه گذاری در اسپانیا از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی و ارائه بیزنس پلن در کشور اسپانیا ویزای یک ساله اقامتی دریافت می کند و در صورت حفظ سرمایه گذاری خود (یعنی در صورت داشتن شرکت و پرداخت منظم مالیات این کشور و پرداخت حقوق و بیمه کارمندان شرکت) و حضور در کشور اسپانیا این اقامت به طور مجدد تمدید خواهد شد و پس از ۵ سال به اقامت دائم ختم خواهد شد.

همچنین پس از گذشت ۵ سال از اقامت دائم نیز می توانند پاسپورت اسپانیا را به دست آورند. به طور کلی سرمایه گذاری در بخش های گوناگون همچون املاک و مستغلات، سپرده های بانکی، پروژه های تجاری و …. در کشور اسپانیا امکان پذیر است.

یکی از بهترین راه ها برای مهاجرت به اسپانیا و دریافت اقامت آن، ثبت شرکت در اسپانیا است. سالانه افراد زیادی برای ثبت شرکت های تجاری و غیرتجاری به کشور اسپانیا مهاجرت می کنند ؛ چرا که ثبت شرکت در این کشور مزیت های بسیاری را با خود به همراه دارد.

مزایای مهاجرت به اسپانیا از طریق ثبت شرکت :

دسترسی آسان به بازارهای اروپایی

افتتاح حساب شخصی و شرکتی در معتبرترین بانک های اروپایی نیاز به سرمایه پایین برای ثبت شرکت در اسپانیا و اداره آن می توان بعد از سه سال اقامت دائم را درخواست کرد.

دریافت ویزای شینگن برای تمامی افراد خانواده

دریافت آسان تر ویزا برای دیگر کشورهای جهان

قوانین تجاری و گمرکی آزاد در محدوده کشورهای عضو شینگن

استفاده از برند اروپایی

نداشتن قانون های اجباری مانند دارا بودن شریک اسپانیایی

نداشتن قانون های اجباری مانند دارا بودن شریک اسپانیایی

انواع روش های مهاجرت به اسپانیا از طریق ثبت شرکت :

از طریق سرمایه گذاری مشترک: شراکت در یک شرکت اسپانیایی از طریق خرید سهام آن

به صورت خود اشتغالی: راه اندازی یک کسب و کار با محوریت شخص متقاضی (خود اشتغالی)

افتتاح دفتر نمایندگی: ثبت و افتتاح دفتر نمایندگی و یا شعبه یک شرکت فعال و معتبر ایرانی در اسپانیا

به عنوان زیر مجموعه یک شرکت اسپانیایی: شرکتی تحت تابعیت یک شرکت فعال اسپانیایی، ثبت می‌شود.

در قالب راه اندازی یک شرکت جدید: از طریق خرید یک شرکت آماده و یا ثبت یک شرکت جدید

چه نوع شرکت های تجاری در اسپانیا وجود دارند؟

به طور کلی شایع ترین انواع شرکت ها در سیستم حقوقی اسپانیا به شرح زیر می باشند:

شرکت سهامی عام

شرکت خصوصی اروپایی

شرکت با مسئولیت محدود

شرکت تعاونی

شرکت مشارکت عمومی

شرکت مشارکت محدود

شرکت سهامی خاص

شرکت مشارکت مدنی ( مشارکت خصوصی)

مهاجرت به اسپانیا از طریق ثبت شرکت

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در اسپانیا:

گواهی اشتغال به کار

اصل سند مالکیت

پرینت ۳ ماهه بانکی

نامه ای مبنی بر قصد و نیت و برنامه سفر متقاضی

اگر متقاضی دارای شرکت می باشد مدارک رسمی شرکت

کپی و اسکن پاسپورت سایر افراد تحت تکفل

انگشت نگاری عکس و مصاحبه در سفارت هم انجام می گیرد

کپی و اسکن پاسپورت سایر افراد خانواده

عکس رنگی همسر و همراهان هر کدام ۲عدد

ترجمه سوء پیشینه متقاضی

رزرو بلیط رفت و برگشت

بیمه نامه سفر

هزینه ثبت شرکت در اسپانیا چقدر است؟

به طور کلی، هزینه متوسط ثبت شرکت Sociedad Limitada در اسپانیا تقریبا ۵۵۰ یورو (با سرمایه ۳۰۰۰ یورو) به همراه مشارکت سرمایه است، در حالی که هزینه شرکت Sociedad Anónima (شرکت سهامی محدود) تقریبا ۷۵۰ است یورو (با سرمایه ۶۰۰۰۰ یورو) به همراه سهم سرمایه می باشد.

مناسب ترین نوع شرکت برای موضوع فعالیت شما کدام نوع شرکت می تواند باشد؟

در اصل نمی توان به صراحت گفت کدام شرکت نسبت به شرکت دیگر دارای برتری است. همه شرکت ها شخصیت حقوقی و اعتبار لازم را برای فعالیت های مختلف تجاری در اسپانیا خواهند داشت.  انتخاب مناسب ترین  نوع و قالب شرکت برای نوع کسب و کار شما به عوامل مختلف بستگی دارد مانند استراتژی های کسب و کار و فعالیت های مورد نظر و نوع شراکت و سرمایه شما  که بر اساس ان می خواهید فعالیت خود را اغاز نمایید.

به طور کلی توصیه می شود شرکت یا از نوع سهامی باشد و یا از نوع با مسئولیت محدود چراکه این نوع شرکت ها میزان مسئولیت کمتری برای شرکا و سهامداران دارند  و شرایط قانونی کمتر و با پیچیدگی مختصرتری دارند.  دفاتر نمایندگی تنها در مواقعی در اسپانیا به ثبت می رسند که فعالیت های مورد هدف برای یک شرکت داخلی و یا خارجی در اسپانیا صرفا اهداف ثانویه مانند  انجام برخی هماهنگی ها، همکاری ها ، ارتقاء ، خدمات رسانی و … باشد.

مهاجرت به اسپانیا از طریق ثبت شرکت و سخن پایانی:

مهاجرت به اسپانیا از طرق متنوعی امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید مقالات تخصصی موجود در این وبسایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به اسپانیا می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال Legal REL تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

مهاجرت به اسپانیا از طریق ثبت شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟