مهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکت
مهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکت
اکتبر 4, 2020
مهاجرت به اسلوونی ازطریق سرمایه گذاری
مهاجرت به اسلوونی ازطریق سرمایه گذاری
اکتبر 4, 2020
نمایش همه

مهاجرت به اسلوونی ازطریق ثبت شرکت

مهاجرت به اسلوونی ازطریق ثبت شرکت

مهاجرت به اسلوونی ازطریق ثبت شرکت

شما عزیزان با ثبت شرکت در اسلوونی از موارد مثبت بهره مند می شوید. این امر به ویژه با قوانین مدرن سال ۲۰۱۹ آسان تر شده است. زندگی در اسلوونی با جنبه های مثبتی همراه است که در این مقاله ذکر خواهد شد. علاوه بر دریافت اجازه اقامت اسلوونی ، می توانید با ثبت شرکت در اسلوونی تابعیت اسلوونی را نیز بدست آورید. راه های زیادی برای دریافت اجازه اقامت در اسلوونی وجود دارد. موسسه حقوقی Legal REL می تواند در تمام مراحل مهاجرت و همچنین ثبت شرکت در اسلوونی شما را همراهی کنند.

موسسان شرکت های مختلف هر ساله باید عوارض یا مالیات بپردازند. میزان و میزان هزینه های هر شرکت یا شرکت به نوع فعالیت و همچنین ثبت شرکت در اسلوونی بستگی دارد.

مهاجرت به اسلوونی ازطریق ثبت شرکتمهاجرت به اسلوونی ازطریق ثبت شرکت

برای ثبت شرکت در اسلوونی یک مدیر انتخاب کنید

پس از ثبت شرکت در اسلوونی ، انتخاب مدیر برای شرکت یا شرکت ضروری است. پس از ثبت شرکت در اسلوونی ، افراد باید نکات زیر را به خاطر بسپارند. جذب نیروی کار از ساکنان اسلوونی و پرداخت حقوق آنها به مدت ۶ ماه باعث تأسیس بنیانگذار شرکت خواهد شد. خرید خانه یا وسیله نقلیه ، مانند اتومبیل ، می تواند به یک شرکت یا موسس شرکت در اسلوونی بماند.

 

گذرنامه اسلوونی بگیرید

افرادی که در اسلوونی شرکتی تاسیس می کنند اجازه اقامت ۱ ساله را دریافت می کنند. آنها پس از اتمام دوره اول می توانند ۲ گواهی اقامت ۲ ساله دریافت کنند. پس از ۵ سال ، متقاضیان می توانند گذرنامه اسلوونی دریافت کرده و اقامت دائم این کشور اروپایی را بدست آورند.

 

اخذ کارت آبی در ثبت شرکت در اسلوونی

اخذ کارت آبی اروپا از روز اول تأسیس یک شرکت یا شرکت در کشور اروپایی اسلوونی در صورت تأیید مدرک معتبر بنیانگذار شرکت امکان پذیر است. بنیانگذار شرکت باید حداقل مدرک لیسانس را برای دریافت کارت آبی اروپا ارائه دهد. اگر دولت اسلوونی به بنیانگذار یک شرکت کارت آبی پیشنهاد کند ، او می تواند در مشاغل مختلف در شرکت خود بدون محدودیت کار کند. یکی از محبوب ترین راه های تأسیس شرکت در کشور اروپایی اسلوونی ، راه اندازی شرکت سهامی است. برای ایجاد یک شرکت سهامی خاص ، این شرکت باید ۵۰ کارمند داشته باشد.

مهاجرت به اسلوونی ازطریق ثبت شرکتمهاجرت به اسلوونی ازطریق ثبت شرکت

اخذ کارت آبی در ثبت شرکت در اسلوونی

انتخاب مدیریت شرکت در کشور اروپایی اسلوونی به دو روش انجام می شود:

یک رویکرد یکپارچه که شامل یک تیم مدیریتی است.
یک رویکرد دو لایه که شامل یک تیم مدیریتی و یک تیم نظارت است.
در هر دو مورد ، سهامداران نیز اعضای اصلی هستند و دوره مدیریت ۶ ماه است.

سرمایه گذاران یک شرکت در اسلوونی مهمترین تصمیمات این شرکت را تأیید و ثبت می کنند. ثبت شرکت در اسلوونی مزایای بسیاری دارد. شرکای یک شرکت اعضای تیم مدیریت شرکت هستند و می توانند در امور شرکت تأثیر بگذارند.

 

شرکت سهامی محدود در اسلوونی

شرکت های غیر شرکتی می توانند در شرکت مشارکت محدود داشته باشند یا یکی از م .سسات شرکت را خریداری کنند. اگر مدیریت نکنید و نتوانید سهام و موسسه یک شرکت را بخرید ، شرکت کاملاً نابود خواهد شد. این نوع مشارکت ها باید بیش از ۵ عضو داشته باشند و سرمایه آنها تعیین شود. ادغام دو شرکت در کشور پیشرفته اسلوونی باید طبق مقررات خاصی انجام شود.

 

 روش های مختلف ثبت شرکت در اسلوونی

برای ثبت شرکت در اسلوونی باید سالانه مالیات پرداخت کنید. بسته به شرایط متفاوت سرمایه گذار یا نوع ثبت شرکت ، پرداخت مالیات نیز بسته به این شرایط متفاوت خواهد بود.

 

انتخاب بنیانگذار به عنوان مدیرعامل یک شرکت اسلوونیایی

برای اخذ اقامت کاری در اسلوونی ، متقاضی پس از ثبت شرکت می تواند خود را به عنوان مدیر عامل شرکت معرفی کند. پس از ثبت شرکت و شناسایی مدیرعامل ، می توانید از سه طریق برای ثبت شرکت اقدام کنید:

۱٫ یک شهروند اسلوونیایی را به عنوان کارمند شرکت استخدام کنید و طبق قوانین اسلوونی به مدت ۶ ماه به او حقوق بدهید.

۲٫ روش دوم برای متقاضی برای گرفتن مجوز کار در اسلوونی خرید ملک یا ماشین یا سایر موارد برای شرکت است.

مهاجرت به اسلوونی ازطریق ثبت شرکتمهاجرت به اسلوونی ازطریق ثبت شرکت

شروع رسمی فعالیت در اروپا و اسلوونی

وقتی یکی از موارد زیر را برای شرکت خود انجام دهید ، دولت اسلوونی به شما اجازه می دهد شرکت خود را به طور رسمی در اتحادیه اروپا راه اندازی کنید. در این بخش ، شما در یک ویزای کار اسلوونی اقامت خواهید داشت. همچنین مجوز دریافت می شود.

با شروع کار رسمی در اتحادیه اروپا ، می توانید از سیستم مالی اروپا استفاده کرده و وام های لازم را از بانک های اروپایی دریافت کنید.

 

 مالیات شرکت در اسلوونی

در اسلوونی ، پس از تأسیس شرکت ، پرداخت سالانه هر شرکت مالیاتی به دولت اسلوونی ضروری است.

 

 زمان اخذ پاسپورت اسلوونیایی

در اسلوونی ، به متقاضیانی که در اسلوونی شرکتی ثبت می کنند ، در ابتدا اقامت یک ساله و سپس دو بار ، هر بار برای یک دوره ۲ ساله تعلق می گیرد. پس از ۵ سال ، متقاضی می تواند درخواست اجازه اقامت دهد. برای اقامت دائم یا گذرنامه اسلوونی اقدام کنید.

 

مهاجرت به اسلوونی ازطریق ثبت شرکت و سخن پایانی:

یکی از راه های مهاجرت به اسلوونی مهاجرت به اسلوونی ازطریق ثبت شرکت است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران موسسه ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟