ویزای جستجوی کار اتریش
مهاجرت به اتریش ازطریق جستجوی کار
اکتبر 4, 2020
مهاجرت به اسلوونی ازطریق ثبت شرکت
مهاجرت به اسلوونی ازطریق ثبت شرکت
اکتبر 4, 2020
نمایش همه

مهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکت

مهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکت

مهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکت

کشور استرالیا سال ها مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به مهاجرت بوده است و شرایط به گونه ای شده است که دولت استرالیا مجبور شده است اخذ اقامت دائم را کمی دشوارتر کند. اما روش های مختلفی برای درخواست اقامت در استرالیا وجود دارد. برجسته ترین آنها از طریق ویزای دانشجویی استرالیا ، ویزای کار استرالیا و ثبت نام اجازه اقامت در استرالیا بود.جهت  مهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکت متقاضیان باید اطلاعات کاملی در مورد قوانین تجارت و شرایط اقتصادی و تجاری در این کشور داشته باشند.

مهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکتمهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکت

لازم به ذکر است که شما شخصاً می توانید با ویزای توریستی استرالیا سفری کوتاه به استرالیا داشته باشید و در آنجا با افراد و سرمایه ملاقات کنید.

رهگذران با افرادی که تجارت جدیدی را شروع کرده اند صحبت کنند و یاد بگیرند که چگونه با استفاده از تجربه خود به موفقیت برسند.

متناوباً ، می توانید اطلاعات لازم برای ثبت شرکت در استرالیا را از طریق یک وکیل متخصص بدست آورید.

بسته به شرایط شما ، آنها می توانند بگویند که آیا این نوع کسب و کار در استرالیا موفق خواهد بود یا نوع کسب و کاری که می خواهید در استرالیا شروع کنید محبوب خواهد بود و مردم هزینه آن را پرداخت می کنند.

برای ثبت شرکت در استرالیا ، ابتدا باید ساختار کسب و کار خود را تعیین کنید.

ایجاد یک شرکت جدید در یک کشور خارجی همیشه با چالش های مختلفی برای سرمایه گذار مواجه است.

 

انواع ثبت شرکت در استرالیا

  • ثبت شرکت در استرالیا با مسئولیت محدود
  • ثبت شرکت در استرالیا به عنوان یک شرکت سهامی عام
  • ثبت شرکت در استرالیا به عنوان یک شرکت سهامی خاص
  • ثبت شرکت در استرالیا از طریق تاسیس شعبه

رایج ترین نوع ساختار شرکت گزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در استرالیا برای مشاغل کوچک و بسیار محبوب در بین سرمایه گذاران خارجی است زیرا قوانین سختگیرانه ای ندارد و آسان ترین نوع ساختار موسسه شرکتی است.

مسئولیت شرکت ها محدود است ، اما اگر طبق قوانین تقلبی سهل انگاری صورت گیرد ، مسئولیت کامل آن به عهده مدیران است.

میزان مسئولیت هر سهام دار با توجه به میزان سهام آنها تعیین می شود.

خود را به کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری معرفی کنید ، این شرکتها اساساً برای مشاغل بزرگ هستند.

برای شرکتهای سهامی عام حداقل سه مدیر و یک بازرس باید وجود داشته باشد و تشکیل هیئت مدیره در این شرکتها یکی از الزامات در خصوص شرکت های سهامی است ، مدیر و بازرس کافی است.

توجه داشته باشید که در شرکت های سهامی عام ، دو مدیر و بازرس یکسان باید در استرالیا اقامت داشته باشند ، و این یکی از شرایط ثبت شرکت در استرالیا توسط شرکت سهامی عام است.

تأسیس شعبه یک شرکت خارجی در استرالیا به این صورت است که وقتی شخصی شرکتی را در کشور خود یا کشور دیگری ثبت کرده و قصد انحلال آن را ندارد ، اما می خواهد فعالیت های این شرکت را در کشوری مانند استرالیا توسعه دهد ، وی می تواند برای رسیدن به این امر یک شعبه تأسیس کند ، توجه داشته باشید که تأسیس یک شعبه قوانین خاص خود را دارد یکی از این قوانین این است که شرکت مادر کنترل کاملی بر شرکت شعبه دارد و شرکت شعبه در صورت قرارداد طرف اصلی شرکت مادر است می خواهد قرارداد ببندد.

یک شرکت شعبه نیست و در واقع شرکت شعبه مستقل از شرکت مادر نیست و اختیارات کاملی ندارد و همه کارهایی که انجام می دهد از جمله پیمانکاری ، خرید ، فروش محصولات و غیره باید تحت نظارت شرکت مادر باشد. برای ایجاد شعبه در استرالیا ، باید درخواست خود را به طور رسمی به ASIC ارسال کنید و در صورت تأیید ، نام شرکت باید به زبان لاتین تأیید شود و پس از تأیید ، تمام اسنادی که نشان می دهد شرکت اصلی یک شرکت ثبت شده است و نوع فعالیت نیز ارسال می شود.

 

شرایط ثبت شرکت در استرالیا:

برای ثبت شرکت در استرالیا باید یک سری شرایط داشته باشید تا در این امر موفق شوید.

یکی از شرایط بسیار مهم این است که شما باید یک تجارت موفق در کشور خود داشته باشید و به راحتی می توان گفت که شما فقط می توانید کار خود را در استرالیا شروع کنید و ایجاد یک تجارت در استرالیا که در آن امکان پذیر نیست شما هیچ تجربه ای ندارید.

متقاضیان برای ثبت شرکت در استرالیا باید مدارک موفقیت در کشور خود را به اداره مهاجرت استرالیا ارائه دهند. این موارد شامل صورتهای مالی سال گذشته متقاضی ، پروانه کسب و پروانه تأسیس و تغییرات شرکت می باشد.

طرح توجیه اقتصادی باید به اداره مهاجرت استرالیا ارائه شود.

نکته مهم این است که شما نیازی به اثبات سودآوری شرکت و تجارت خود در ابتدا ندارید ، اما باید این کار را انجام دهید بتوانید از این سند برای درخواست به اداره مهاجرت استرالیا استفاده کنید. خود را متقاعد کنید که بازگشت نسبی به کار شما وجود دارد.

پس از انجام موارد فوق ، باید شغلی را که در آن تجربه و تجربه دارید به اداره مهاجرت گزارش دهید.

بر این اساس ، پس از ثبت شرکت در استرالیا ، آن شغل را در شرکت و تحت آن عنوان ، تجارت خود را ادامه می دهید. فعالیت.

مهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکتمهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکت

 ویزای ۴۵۷ استرالیا:

این نوع ویزا برای افرادی است که به مشاغل خاصی اشتغال دارند. مانند: مشاغل استرالیایی ، نمایندگان شرکت های خارجی ، مدیران و کارمندان مشاغل.

شرط اصلی دریافت این ویزا داشتن اسپانسر است.

با دریافت این ویزا می توانید به مدت ۴ سال اجازه اقامت در استرالیا را بدست آورید. این یکی از بهترین راه ها برای اخذ اقامت دائم استرالیا است.

توانایی متقاضی نکته دیگری است که از اهمیت برخوردار است.

متقاضی باید بیمه شود و سقف این بیمه متناسب با بیمه درمانی در استرالیا باشد.

حامی مالی که شما را به کار دعوت می کند باید تمام تلاش خود را برای استخدام یک استرالیایی از قبل انجام داده باشد و باید این را ثابت کند.

چه کسی قادر به استخدام و همکاری با استرالیایی ها برای دریافت مجوزهای لازم برای کار با خارجی ها نبوده است.

نکته مهم در مورد اخذ این ویزا این است که متقاضیان برای درخواست مجوز اقامت در این کشور باید مدرک زبان آیلتس داشته باشند. باید توجه داشته باشید که برخی از مشاغل ویزای شما را رد می کنند. مانند مشاغل خانوادگی و خویشاوندی که به عنوان مثال اقوام ساکن استرالیا که دارای مشاغلی هستند خویشان خود را به کار دعوت می کنند که این امر به هیچ وجه توسط اداره مهاجرت استرالیا پذیرفته نمی شود و ویزا برای این افراد صادر نمی شود.

 

مزایای ویزای ۴۵۷ استرالیا

ویزای SBS 6 سال اعتبار دارد که بسته به شرایط ممکن است تغییر کند.
اخذ ویزای موقت با اعتبار ۴ سال
با دو سال اقامت در استرالیا می توان به اقامت دائم تبدیل کرد
امکان همراهی اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال)
امکان ورود چند باره و عدم محدودیت در تعداد دفعات ورود به استرالیا
امکان کفالت برای مدیران ، سهامداران و کارکنان شرکت
همچنین ، این نوع ویزا به گواهینامه آیلتس نیاز ندارد.

 

روند درخواست ویزای ۴۵۷ استرالیا:

برای دریافت ویزای ۴۵۷ استرالیا باید مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله ۱: حمایت مالی در این مرحله ، کارفرما باید به عنوان یک سازمان یا شرکت به عنوان یک شخص حامی مالی برای دریافت ویزای ۴۵۷ عمل کند.
مرحله دوم: نامزدی در این مرحله کارفرما شغل مورد نظر خود را به متقاضی ارائه می دهد.
مرحله ۳: درخواست ویزا در این مرحله ، شخص باید برای انجام کارهای مربوطه به اداره مهاجرت مراجعه کند.

 

مراحل ثبت شرکت در استرالیا

بررسی طرح تجاری و مزایا و معایب شرکت
صلاحیت مدیریت شرکت
ارزیابی توانایی مالی مدیر شرکت برای انجام تعهدات خود در شرکت
فرم های مشخص شده و معرفی کامل شرکت را تکمیل کنید
آدرس محل شرکت را مشخص کنید
معرفی کامل اعضای خانواده و ارائه اسناد هویتی
همه می توانند یک شرکت را در استرالیا ثبت کنند، اما این کشور گروهی را معرفی کرده است که نمی توانند در استرالیا شرکت ثبت کنند.

افراد ورشکسته در ایران از جمله افرادی هستند که حکم ورشکستگی آنها در ایران نهایی شده است.

لازم به ذکر است که گروه دوم افرادی هستند که مرتکب جرمی می شوند که شامل جرایم خاص مدیریت یک شخص حقوقی است.

موارد دیگری که در آن ممکن است ASIC شخصی را که متقاضی ثبت نام در استرالیا است ، نوع خاصی از جرم را که در استرالیا جرم کیفری است، رد کند.

ثبت شرکت در استرالیا در ابتدا توسط یک نفر انجام می شود و سپس به شما اجازه داده می شود تا ۵۰ سهامدار به شرکت خود در استرالیا اضافه کنید ، این امر به نحوه ثبت شرکت های مدیر عامل در این کشور بستگی دارد. شرکت های خصوصی به عنوان PTY شناخته می شوند و قوانین خاص غیردولتی برای این شرکت ها اعمال می شود. هر شرکت در استرالیا دارای کد منحصر به فرد یا شماره شناسایی است که یک کد نه رقمی خواهد بود و این شرکت باید در کلیه اسناد ، فاکتورها و کلیه گواهی های صادر شده توسط شرکت ذکر شود.

مهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکتمهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکت

مدارکی که برای ثبت شرکت در استرالیا لازم است

اصل و ترجمه اسناد هویتی (شناسنامه ، کارت ملی و سند ازدواج)
لطفا توجه داشته باشید که سفارت علاقه بیشتری به ثبت شرکت در استرالیا برای افراد زیر ۵۵ سال خواهد داشت.
اصل و ترجمه اسناد مالی (نامه اختیارات مالی از بانک)
اصل و ترجمه اسناد شغلی
فرم های مشخص شده در سایت را بصورت آنلاین تکمیل کنید

 

 مالیات ثبت شرکت در استرالیا

مالیات در این فرآیند بسته به برنامه تجاری متفاوت خواهد بود ، بنابراین این مشاغل باید هر سه ماه به طور کامل با ادارات دولتی استرالیا تسویه حساب شوند. مقامات مالیاتی کشور چیزهای زیادی دارند کنترل درآمد و هزینه های این شرکت های بین المللی.

باید به خاطر داشته باشید که شرکت های بین المللی استرالیا به طور معمول باید ۳۰٪ از سود خود را به عنوان مالیات به استرالیا پرداخت کنند. روند ثبت شرکت در استرالیا ممکن است بیش از یک سال طول بکشد ، اما طبق قانون شما باید ۲ نفر داشته باشید. آنها را به طور دائم استخدام کنید و بیمه و مالیات این افراد باید سالانه محاسبه شود.

 

 افرادی که حق ثبت شرکت در استرالیا را ندارند

ثبت شرکت در استرالیا برای کلیه خارجی ها به شرط احراز شرایط فوق امکان پذیر است. با این وجود افرادی که در کشور خود ورشکسته اعلام شده و مرتکب جرائم مالی خاصی شده اند امکان ثبت نام در استرالیا را نخواهند داشت. ممکن است براساس قوانین خاص استر باشد.

 

مهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکت و سخن پایانی:

مهاجرت به استرالیا از طرق متنوعی امکان پذیر است.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر مهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکت می توانید مقالات تخصصی موجود در این وبسایت را مطالعه نمایید.

شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به استرالیا می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال (Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید.

امیدواریم مطالبمطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟