اخذ اقامت سرمایه گذاری در اتریش
مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری
اکتبر 4, 2020
مهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکت
مهاجرت به استرالیا ازطریق ثبت شرکت
اکتبر 4, 2020
نمایش همه

مهاجرت به اتریش ازطریق جستجوی کار

ویزای جستجوی کار اتریش

مهاجرت ب اتریش ازطریق جستجوی کار

فقط دو کشور در اروپا ، آلمان و اتریش ویزای کار صادر کردند. یکی از این ویزا ها ویزای جستجوگر کار اتریش است. برای دریافت ویزای جستجوی کار اتریش ، ابتدا باید امتیازاتی مانند سن ، تحصیلات ، سابقه کار و مهارت های زبان را کسب کنید. براساس آخرین آمارهای بانک جهانی ، اتریش هفتمین کشور ثروتمند جهان پس از سوئیس ، دانمارک ، سوئد ، ایالات متحده ، آلمان و ژاپن است.

چه مشاغلی برای ویزای کار اتریش مورد نیاز است؟
مدارک مورد نیاز برای ویزای کار اتریش چیست؟

ویزای جستجوی کار اتریشویزای جستجوی کار اتریش

مزایای ویزای کار اتریش چیست؟

اتریش علی رغم اندازه کوچک یکی از صنعتی ترین کشورهای اروپا است. مناسب ترین قیمت برای اجاره خانه یا دفتر در اروپای مرکزی متعلق به این کشور است. مشاوران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت شما را برای کار در اتریش یا هرجای دیگر اروپا راهنمایی می کنند. این کشور از ثبات اقتصادی فوق العاده ای برخوردار است ، به همین دلیل تورم و بیکاری بسیار پایین است. افراد متقاضی مهاجرت به این کشور پیشرفته از موقعیت خوبی برای یافتن کار در این کشور برخوردار هستند. ویزای جستجوی کار اتریش نیز یکی از راه های ورود به این کشور اروپای مرکزی است و در عین حال یکی از محبوب ترین انواع ویزا در این کشور است. زبان رسمی این کشور آلمانی است.

 

اخذ ویزا برای جستجوی کار در اتریش

یکی از راه های مهاجرت از طریق کار به این کشور ، اخذ ویزای کار است. برای اخذ ویزای جستجوی کار اتریش اتریش ، باید به نمایندگی صالح اتریش در سفارت یا کنسولگری در کشور محل اقامت متقاضی مراجعه کنید. اگر نمایه فرد از طرف اتریش توسط واحد خدمات استخدامی دولت (AMS) بررسی شود ، صلاحیت فرد پذیرفته می شود. ویزای کاریابی اتریش برای متقاضی صادر می شود. در دسته انواع ویزا ، این نوع ویزا در دسته ویزاهای نوع D قرار دارد. این مدل ویزا در آلمان نیز صادر می شود. برای کسب اطلاعات به لینک ویزای کار آلمان مراجعه کنید.

 

مدارک مورد نیاز برای ویزا برای کار در اتریش

در زیر اسناد لازم برای این نوع ویزا آورده شده است:

گذرنامه معتبر ارائه دهید
شناسنامه یا سند مشابه
عکسی مربوط به ۶ ماه گذشته ارائه دهید
اثبات محل اقامت خود مانند قرارداد اجاره یا قرارداد مستأجر و موجر را ارائه دهید
بیمه درمانی با پوشش تمام خطرات احتمالی، یکی از مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای جستجوی کار اتریش است
امکانات مالی کافی در حساب بانکی فراهم کنید
تأیید علمی که نشان دهنده موفقیت آمیز بودن دوره شما است
مدارکی که متقاضی دوره هایی مانند ریاضیات ، علوم انسانی و فناوری را با موفقیت به پایان رسانده است
شواهدی که موقعیت شغلی متقاضی را توصیف و تأیید می کند
مدارک پرداخت منظم مالیات توسط متقاضی
در صورت داشتن مقاله یا اختراع ، گواهی مقالات علمی یا اختراعات متقاضی را ارائه دهید
گواهینامه های زبان انگلیسی یا آلمانی را به عنوان مبتدی یا پیشرفته ارائه دهید

ویزای جستجوی کار اتریشویزای جستجوی کار اتریش

سیستم نیروی کار اتریش از سال

این کشور برای تجزیه و تحلیل متقاضیان استخدام نیروی انسانی متخصص از سراسر جهان ، از یک سیستم امتیاز دهی استفاده می کند. رزومه هر شخص پس از بررسی امتیاز کسب می کند. فرد از ۱۰۰ امتیاز به ۷۰ امتیاز نیاز دارد و پس از کسب این امتیاز و تأیید مدارک در اداره کار اتریش ، شخص می تواند شانس خود را برای یافتن شغل مناسب با ۶ ماه اقامت در اتریش امتحان کند. این نکته ملاک اعطای ویزای کار اتریش است.

جهانگردی نقش مهمی در اقتصاد اتریش دارد و کوه های آلپ جاذبه اصلی آن است. حدود ۷۰٪ از کل کارکنان تا سال ۲۰۲۰ در بخش خدمات اتریش استخدام خواهند شد.

رایج ترین مجوز برای مهاجران کارت قرمز یا قرمز-قرمز با اعتبار ۱۲ ماه ، کارت آبی اتحادیه اروپا با اعتبار ۲۴ ماه یا اجازه کار طولانی مدت است.

اگر در یک شرکت اتریشی کار می کنید ، بلافاصله تحت پوشش بیمه سلامت عمومی قرار می گیرید.

هر کسی که بیمه شود هر بار که به پزشک مراجعه می کنید کارت الکترونیکی مورد نیاز خود را به طور خودکار دریافت می کند.

داشتن مدرک دانشگاهی برای کار در رشته مورد نظر الزامی است.

اگر مجموع امتیازات فوق به حداقل ۷۰ امتیاز برسد ، می توان از ویزای جستجوی کار اتریش استفاده کرد.

به متقاضیان توصیه می شود توجه داشته باشند که اخذ ویزای جستجوی کار در این کشور به معنای مجاز بودن سریع کار نیست.

این ویزا امکان بازدید از اتریش و جستجوی کار در این مدت را برای شما فراهم می کند.

 

اجازه کار در اتریش

پس از گذراندن این مرحله و یافتن شغل و انعقاد قرارداد کار ، مدارک شخص جهت اخذ مجوز کار به اداره کار مربوطه ارسال می شود و پس از تأیید قانونی دفتر کار ، کارت قرمز-سفید-قرمز اتریش صادر شده. صادر شود. این کارت ترکیبی از اجازه اقامت و ویزای جستجوی کار اتریش برای افراد واجد شرایط است. دارندگان این کارت می توانند به مدت نامحدود برای ویزای جستجوی کار اتریش اقدام کنند.

آنها می توانند در هر زمان کارفرمای خود را تغییر دهند ، حتی بدون نیاز به برنامه جدید. دارندگان کارت های قرمز-سفید-قرمز در صورتی که حداقل در مدت ۱۲ ماه گذشته حداقل ۱۰ ماه به طور مداوم کار کرده باشند ، می توانند برای دریافت کارت قرمز-سفید-قرمز به علاوه در این کشور درخواست دهند. این نوع کارت یک قدم بالاتر از کارت قبلی است.

ویزای جستجوی کار اتریشویزای جستجوی کار اتریش

اخذ ویزای همراه اتریش

با یافتن شغل و اثبات اینکه درآمد حاصل از شغل وی هزینه های زندگی خود و همراهانش (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) را تأمین می کند ، فرد می تواند برای آنها نیز اقدام کند و ویزا نیز بگیرد. همراهان وی می توانند با ویزا در مدارس دولتی و دانشگاه های اتریش به صورت رایگان تحصیل کنند. مبلغ حقوق باید حداقل هزینه ها را نیز پوشش دهد.

پس از ۵ سال کار در آن حرفه و پرداخت مالیات و سایر شرایط ، فرد می تواند اقامت دائم اتریش را بدست آورد. ویزای جستجوی کار اتریش یکی از محبوب ترین انواع ویزاهای کاری در اروپا است. این ویزا به دلیل شرایط آسان بسیار محبوب بوده است. آب و هوا و صنعت آن نیز به مهاجران کمک کرده است تا کشوری مطلوب با بالاترین استانداردهای بین المللی را در اختیار مخاطبان و مهاجران خود قرار دهند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تجربه زیادی در زمینه دریافت انواع ویزاهای کاری اتریش دارد و شما را به بهترین برنامه برای مهاجرت به اتریش یا سایر کشورها راهنمایی می کند.

 

اخذ ویزای جستجوی کار اتریش و سخن پایانی:

اخذ ویزای جستجوی کار در اتریش امکان پذیر است.

متقاضیان می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص و سایر روش های مهاجرت به اتریش با مهاجران موسسه لگال آر ای ال تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟