تحصیل در یونان
تحصیل در یونان در سال (۲۰۲۰)
فوریه 18, 2019
اخذ اقامت یونان از طریق کار
اخذ اقامت یونان از طریق کار سال(۲۰۲۰)
فوریه 18, 2019
نمایش همه

مهاجرت به لهستان از طریق کار

blank

نیروی کار در تمام دنیا در زمان های مختلف، نیرویی ارزشمند محسوب می شود و افراد همیشه بدنبال اخذ ویزای کار و مهاجرت به کشورهایی با سطح کیفیت و رفاه بسیار عالی می باشند. ایجاد فرصت شغلی و پیداکردن کار مناسب در دنیای امروز از مرزهای جغرافیایی کشورها فراتر رفته و کار فرمایان نیروهای کار خود را از دیگر کشورهای جهان نیز جذب می نمایند. افرادی که فارغ التحصیل گروه های فنی و مهندسی، پرستاری و پزشکی می باشند از شرایط خوبی جهت کار در کشورهایی چون آلمان، اتریش، استرالیا، نیوزلند و آفریقای جنوبی بهره مند هستند. کشور آلمان به عنوان صنعتی ترین کشور اتحادیه اروپا فرصتی استثنایی را برای علاقمندان به کار در ماه های اخیر فراهم کرده است.

برخی از دوستان در مورد شرایط اخذ ویزای کار در لهستان و نحوه ورود به این کشور پرسش هایی را مطرح میکنند. موسسه حقوقی و مهاجرتی Legal REL با بهره مندی از کادری با تجربه در امر مهاجرت به کشور لهستان آماده پاسخگویی به سوالات شما متقاضیان مهاجرت به کشور لهستان می باشد. اخذ اقامت کاری کشور لهستان در گام نخست نیازمند دریافت ویزای کار لهستان می باشید. در نوشتار حاضر سعی بر آن است که شما متقاضی محترم کار در لهستان، با نحوه ی دریافت ویزای کار لهستان و در صدر آن اخذ ویزای کار اروپا بیشتر آشنا شوید.

وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی و مهاجرتی Legal REL  میتوانند به شما در اخذ ویزای کار در لهستان کمک کنند. همچنین متقاضیان جهت کسب مشاوره در زمینه دیگر راه های مهاجرت به لهستان به صورت تضمینی می توانند با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایند.

مهاجرت کاری و شرایط اخذ ویزای کار در لهستان

یکی از راه های مهاجرت به لهستان از طریق کار در لهستان می باشد، که پس از اخذ اقامت لهستان از طریق کار نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی لهستان میتوانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به لهستان می باشد روش های دیگر نظیر اخذ ویزای تحصیلی جهت مهاجرت تحصیلی در لهستان و سرمایه گذاری در لهستان نیز وجود دارند. تابعیت لهستان از طریق تولد فرزند در لهستان در این کشور وجود ندارد.

لهستان کشوری در اروپای شرقی که با کشورهای آلمان، جمهوری چک، اسلواکی، لیتوانی، بلاروس و اوکراین همسایگی دارد. این کشور طولانی ترین مرز را با کشورهای چک و اسلواکی و کوتاهترین مرز مشترک را با آلمان دارد. لهستان از کشورهای اتحادیه اروپا و عضو پیمان شینگن است. پایتخت این کشور شهر ورشو و دارای جمعیتی بالغ بر سی و هشت میلیون و پانصد هزار نفر می باشد. از شهر های مهم آن می توان به کراکوف، ووچ، وروتسلوا و … اشاره کرد. لهستان دارای آب و هوایی بسیار سرد و طاقت فرسا در زمستان ها و هوایی نسبتا معتدل در تابستان ها است. زبان رسمی مردم این کشور لهستانی و اکثریت آنان مسیحی می باشند.  از مهمترین صنایع این کشور می توان به ماشین آلات صنعتی، مواد غذایی، تولیدات کارخانه ای، منسوجات، ماشین سازی، کشتی سازی، مواد شیمیایی اشاره کرد که بیشتر  به کشورهای انگلستان، جمهوری چک، ایتالیا، روسیه و … وارد می شود. واحد پول کشور لهستان “زلوتی” است و هنوز به یورو واحد پول اکثر کشورهای اتحادیه اروپاتبدیل نشده است.

 

blank

 

شرایط کاریابی در کشور لهستان:

حداقل مدرک تحصیلی شما جهت اقدام جهت ویزای کار لهستان مدرک کارشناسی می باشد. برای داشتن کار تمام وقت بایستی پیشنهاد شغلی از کارفرمایی که دارای شرکت معتبری در کشور لهستان است داشته باشید. پروسه به این شکل است که باید آگهی دعوت به کار به مدت سه ماه در کشور لهستان درج گردد و اگر کسی متقاضی شغل مطرح شده نبود بار دیگر این آگهی در اتحادیه اروپا برای سه ماه تکرار شود. این روش جهت دریافت کار در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا مرسوم است. حال اگر شخص متقاضی موفق به دریافت این دعوت نامه گردد بایستی قرار داد کاری (طبق قانون کار) با کارفرمای خود منعقد کرده و سپس این قرارداد به اداره کار محلی فرستاده شود. از دیگر مدارک لازم جهت ارائه به کنسولگری لهستان در کشور مورد نظر فرد، می توان به ارائه پاسپورت، ترجمه مدارک مقاطع تحصیلی ، ترجمه سوابق کاری و نامه عدم سوپیشینه و… اشاره کرد.

مشخص شدن اعطای ویزا از طرف سفارت به متقاضی مدت زمانی حدود یک تا دو ماه به طول می انجامد. دقت داشته باشید که یافتن شغل به این روش برای افراد خارج از اتحادیه اروپا امری بسیار سخت و دشوار می باشد. پیشنهاد ما در موسسه حقوقی و مهاجرتی Legal REL برای شما متقاضی عزیز، روشی دیگر چون ویزای تحصیلی لهستان جهت ورود به این کشور است.

همیشه یکی از بهترین راه های ورود به یک کشور مدرن و استفاده از امکانات آن استفاده از ویزای تحصیلی و شرایط تحصیل در آن کشور است. گاها افراد تحصیل در کشورهای رایگان را در اولویت ذهنی خود دارند تا کشوری چون لهستان که شامل پرداخت هزینه میشود که در این صورت پیشنهاد ما تحصیل در کشورهایی چون اتریش، آلمان و یا استفاده از بورسیه تحصیلی کشور ایتالیا است. حال شما با حضور در این کشور و اجازه کار پاره وقت، نیمه وقت یا کار دانشجویی ۲۰ ساعت در هفته بواسطه تحصیل، می توانید با جستجو در آگهی های اعلام شده به کار مورد نیاز خود دست یابید و ویزای خود را تبدیل نمایید.

شایان ذکر است لهستان کشوریست که جهت یافتن کار دشواریهای خاص خود را دارد و با توجه به بیکاری جوانان در این کشور و رقابت در یافتن شغل مناسب، فرد جویای کار با داشتن شرایطی می تواند از شانس بالاتری در دریافت کار بهره مند شود. دانستن زبان رسمی این کشور، داشتن تجربه کاری، آشنایی به مهارت های It، تحصیل در رشته هایی چون علوم کامپیوتر، امور مالی، مدیریت گردشگری در اخذ کار در لهستان توسط کارگران خارجی بسیار موثر خواهد بود.

چند نمونه از سایت های روزنامه های کاریابی و سایت های کاریابی لهستان عبارتند از:

 هزینه های زندگی در کشور لهستان

هزینه های زندگی در کشور لهستان نسبت به برخی از کشورهای اروپایی پایین تر می باشد و همین امر سبب محبوبیت این کشور در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی نیز شده است. بسته به نرخ ارز در ایران اگر هر زلوتی معادل ۱۰۰۰۰ریال در کشورمان باشد.

  • هزینه اجاره آپارتمان مرکز شهر برای یک ماه : ۱۶۰۰زلوتی
  • هزینه اجاره آپارتمان حومه شهر برای یک ماه: ۱۲۰۰ زلوتی
  • بنزین و گازوئیل هر لیتر: ۴٫۵زلوتی
  • یک وعده غذای رستورانی :  ۲۰زلوتی
  • یک وعده غذا در رستوران مک دونالد : ۱۶ زلوتی
  • مصرف غذاهای لبنی و پروئینی : ۴۰۰ تا ۵۰۰ زلوتی
  • هزینه حمل و نقل برای یک ماه: ۱۰۰زلوتی

در نهایت موسسه حقوقی و مهاجرتی REL که بی شک در صدر موسسات حقوقی ایران قرار دارد مفتخر است با بهره مندی از کادری آگاه به امور حقوق بین الملل و وکیل مهاجرت به کشور لهستان شما را در جهت اخذ ویزای کار لهستان و دیگر کشورهای اروپایی و امریکایی یاری رساند. متذکر میشوم قبل از هر گونه اقدامی می توانید توسط مشاوره تلفنی رایگان از بهترین گزینه جهت مهاجرت کاری یا تحصیلی با توجه به قوانین حاکم بر کشورها و شرایط خویش، آگاه شوید.

علاقه مندان به کار در لهستان برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط اخذ ویزای کار در لهستان و به صورت تضمینی در این کشور می توانند با تحویل مدارک خود که شامل: کپی از همه صفحات گذرنامه و ترجمه مدارک و ریزنمرات دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاهی و مدرک زبان و عکس پاسپورتی به وکیل مهاجرت به لهستان، در موسسه حقوقی و مهاجرتی REL از موسسات حقوقی به راحتی و در کمترین زمان ویزای کار در لهستان را دریافت کرده و به کار در لهستان بپردازند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین آگاهی از قوانین جدید مهاجرت به لهستان می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت به لهستان از طریق کار و سخن پایانی:

مهاجرت به لهستان  از طرق متنوعی امکان پذیر است برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید مقالات تخصصی موجود در این وب سایت را مطالعه نمایید. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به لهستان می توانید با موسسه حقوقی و مهاجرتی لگال آر ای ال (Legal REL) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امیدواریم مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما عزیزان بوده باشد.

 تماس با موسسه حقوقی و مهاجرتی Legal REL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک می خواهید؟ در خدمتیم
آیا با سایت ما آشنا هستید؟